Artykuły do tagu: Sylwester

31.12.2023 16:40
Wielkanoc na Nowy Rok
Jeszcze kilka dni temu celebrowaliśmy święta Bożego Narodzenia, jeszcze nie powitaliśmy Nowego Roku, a tu w piotrkowskich sklepach jednej ze znanych sieciówek już Wielkanoc.
Sylwestrowa potańcówka na Słowackiego za nami!
Po raz pierwszy od wielu lat piotrkowski magistrat zorganizował wspólny Sylwester dla mieszkańców. O 22:00 rozpoczęła się sylwestrowa potańcówka, na którą wybrało się wielu piotrkowian. Sprawdziliśmy, jak pożegnali 2023 rok, a zarazem jak przywitali 2024 rok.
BIG InfoMonitor: na Sylwestra Polacy wydadzą o 32 proc. więcej niż rok temu
W tym roku na świętowanie Sylwestra Polacy wydadzą średnio 258 zł, czyli o 32 proc. więcej niż rok temu - wskazano w badaniu "Wydatki świąteczne i Sylwestrowe Polaków” przeprowadzonego na zlecenie BIG InfoMonitor. Dodano, że co piąty pytany nie zamierza z tego tytułu ponosić jakichkolwiek kosztów
„Na Sylwestra wystrzelimy wieżę ciśnień na Sulejów”
Pod taką nazwą utworzone zostało wydarzenie na Facebooku. Więc czy wieża ciśnień zniknie z panoramy Piotrkowa?
Zdrowy rozsądek w sylwestrową noc. Pamiętajmy także o zwierzętach
Przed nami noc sylwestrowa, podczas której będziemy witać Nowy Rok. Jak co roku mnóstwo ludzi będzie świętować hucznie przy odpalaniu fajerwerków. Jednak w takim momencie szczególnie należy zachować zdrowy rozsądek. Nie zapominajmy także o zwierzętach, które są bardzo wrażliwe na każde dźwięki wystrzałów.
Uwaga! Zamkną ulicę Słowackiego
Od 31 grudnia od godziny 17.00 do 1 stycznia 2024 r. do godz. 5.00 ulica Słowackiego, na odcinku od placu Kościuszki do ul. Sienkiewicza będzie nieprzejezdna. To ze względu na organizowaną w tym miejscu miejską "Sylwestrową Potańcówkę".
Miejski sylwester w Piotrkowie
Wiele lat piotrkowianie czekali na imprezę sylwestrową pod gwiazdami. Na potańcówkę w ostatnią noc roku zapraszamy na ulicę Słowackiego.
Został okaleczony przed laty. Teraz ma szansę odzyskać zdrowie
Pan Sylwester wiele lat temu uczestniczył w wypadku samochodowym, który diametralnie zmienił jego życie. Pracując jako zawodowy kierowca ciężarówki, jechał do Danii. Niestety kurs nie został dokończony. Mężczyzna trafił od niemieckiego szpitala, a tam okazało się, że obrażenia są naprawdę poważne. Wskutek tego zdarzenia stracił między innymi wzrok w prawym oku. Teraz jednak pojawiło się światełko w tunelu i nadzieja na jego odzyskanie oraz na powrót do ukochanego zawodu.
Sylwester w Hotelu Górski w Proszeniu
Na Balu Sylwestrowym w Hotelu Górski blisko 200 osób bawiło się w klimacie znanym z filmów o Harrym Potterze. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Skaner, znany z takich hitów jak "Pociąg do gwiazd", "Nadzieja, czy "Moja Wolność".
Przywitaliśmy 2023 rok [wideo]
Na balach i „domówkach”, w trakcie tanecznych imprez lub w zaciszu domowym, hucznie albo skromnie, przy wystrzale fajerwerków lub lampce szampana – tak pożegnaliśmy stary i przywitaliśmy nowy rok.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat