Advertisement

Artykuły do tagu: Przedborska

Postęp prac na Przedborskiej
Od września trwa gruntowna przebudowa ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. Obecnie drogowcy zakończyli już prace przy budowie tzw. mediów znajdujących się pod ziemią, wymienili krawężniki i wykonali podbudowę pod drogę oraz chodnik. Wylano też pierwszą warstwę asfaltu.
Przedborska do końca roku
Według zapewnień urzędników, zgodnie z harmonogramem przebiega modernizacja ul. Przedborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Zakończono już prace przy budowie tzw. mediów, znajdujących się pod ziemią. Obecnie drogowcy układają stabilizację i podbudowę drogi, którą pokryje nowy asfalt.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Remont Przedborskiej z dofinansowaniem
3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. To pokrywa połowę kosztów tej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się kompleksowa przebudowa.
Pijana jechała do pracy. Rozbiła auto i ogrodzenie
28–letnia mieszkanka gminy Przedbórz odpowie za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W miejscowości Wola Przedborska prowadząc osobowego seata, uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji. Policjantom tłumaczyła, że wsiadła "za kółko", bo musiała jechać do pracy.
Nie chciał potrącić psa, uderzył w drzewo
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek rano na ulicy Przedborskiej.
Budynek przy Przedborskiej rozebrany
Budynek przy ulicy Przedborskiej, który był wyłączony z użytkowania, został już rozebrany.
Piotrkowianka czeka na mieszkanie od miasta
Mieszkanka ulicy Przedborskiej nie ma gdzie mieszkać, bo właściciel domu postanowić rozebrać budynek. Gdzie podzieje się piotrkowianka?
Robotnicy rozbierają jej dom
W nocy po mieszkaniu biegają szczury, woda leje się po ścianach, a sufit się wali. Gdyby tego było mało – nad głową pani Zofii pracują robotnicy, którzy rozbierają jej dom. Papa i deski co chwilę lądują na trawie przed wejściem, a bezradna mieszkanka ulicy Przedborskiej nie ma się gdzie podziać.
Dziura w chodniku ciągle niezabezpieczona
Na adres kontakt@epiotrkow.pl dostaliśmy sygnał o niebezpiecznej dziurze w chodniku na ulicy Przedborskiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat