Artykuły do tagu: Przedborska

Koszmarny wypadek w regionie. Kierowca BMW jechał od Piotrkowa w kierunku Przedborza. Samochód uderzył w drzewo. 28-latek zginął na miejscu. Droga była zablokowana przez wiele godzin
Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę 29 czerwca w Woli Przedborskiej w powiecie radomszczańskim. Kierujący BMW uderzył w słup energetyczny, a następnie w drzewo. Niestety nie udało się go uratować.
Przedborska już przejezdna
Zakończył się długo wyczekiwany przez kierowców remont ul. Przedborskiej. Modernizacja trwała nieco ponad trzy miesiące, a koszt całej inwestycji wyniósł niespełna 3 miliony złotych.
Postęp prac na Przedborskiej
Od września trwa gruntowna przebudowa ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. Obecnie drogowcy zakończyli już prace przy budowie tzw. mediów znajdujących się pod ziemią, wymienili krawężniki i wykonali podbudowę pod drogę oraz chodnik. Wylano też pierwszą warstwę asfaltu.
Przedborska do końca roku
Według zapewnień urzędników, zgodnie z harmonogramem przebiega modernizacja ul. Przedborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Zakończono już prace przy budowie tzw. mediów, znajdujących się pod ziemią. Obecnie drogowcy układają stabilizację i podbudowę drogi, którą pokryje nowy asfalt.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Remont Przedborskiej z dofinansowaniem
3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. To pokrywa połowę kosztów tej inwestycji. Już niebawem rozpocznie się kompleksowa przebudowa.
Pijana jechała do pracy. Rozbiła auto i ogrodzenie
28–letnia mieszkanka gminy Przedbórz odpowie za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W miejscowości Wola Przedborska prowadząc osobowego seata, uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji. Policjantom tłumaczyła, że wsiadła "za kółko", bo musiała jechać do pracy.
Nie chciał potrącić psa, uderzył w drzewo
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek rano na ulicy Przedborskiej.
Budynek przy Przedborskiej rozebrany
Budynek przy ulicy Przedborskiej, który był wyłączony z użytkowania, został już rozebrany.
Piotrkowianka czeka na mieszkanie od miasta
Mieszkanka ulicy Przedborskiej nie ma gdzie mieszkać, bo właściciel domu postanowić rozebrać budynek. Gdzie podzieje się piotrkowianka?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat