Artykuły do tagu: przebudowa

Przy
Zgodnie z planem przebiega przebudowa bieżni wokół kompleksu "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 12. Aktualne prace skupiają się na wykonywaniu pierwszych warstw podbudowy bieżni. Ułożony już został również nowy chodnik.
Przebudowa ulicy Roosevelta. Niebawem rozpocznie się drugi etap
Za około dwa miesiące zakończą się prace związane z przebudową ulicy Roosevelta w Piotrkowie na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta. Z kolei na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się drugi etap modernizacji, tym razem na odcinku od ulicy Towarowej do Ronda Żołnierzy Wyklętych.
Modrzewskiego przejdzie kompleksową przebudowę. ZDiUM ogłosił przetarg
Kolejny fragment ul. Modrzewskiego w Piotrkowie przejedzie kompleksową przebudowę. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy, który wykona niezbędną dokumentację projektową odcinka od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa.
W poniedziałek otwarcie Przelotowej
Dobiega końca remont ulicy Przelotowej w Piotrkowie łączącej ul. Wojska Polskiego z ul. Polną. Odbiór inwestycji oraz udostępnienie drogi dla kierowców zaplanowano na najbliższy poniedziałek.
Jak będzie wyglądać przebudowa Rakowskiej i Wolborskiej?
Szykuje się ogromna inwestycja drogowa w Piotrkowie. Chodzi o przebudowę ulic Wolborskiej i Rakowskiej. Trwają prace projektowe, a pierwsze roboty na drodze mają wystartować już w przyszłym roku.
Remont chodnika przy ul. Wyzwolenia. Uważajcie na utrudnienia
Jeszcze w tym roku mieszkańcy Piotrkowa będą mogli przejść się po nowo wyremontowanym chodniku przy ul. Wyzwolenia. Jednak do czasu zakończenia prac zarówno piesi, jak i kierowcy muszą uzbroić się w pokłady cierpliwości.
Zdążą przed 1 listopada?
Już za tydzień piotrkowskie nekropolie będą przeżywać prawdziwe oblężenie. Uroczystość Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem na ulicy Partyzantów kończy się modernizacja drogi.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
W środę zamkną skrzyżowanie!
Skrzyżowanie ulic Kostromskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie zostanie całkowicie zamknięte w najbliższą środę. Ma to związek z trwającą przebudową ulicy Wojska Polskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
25.09.2023 09:17
Już po remoncie
Nowa, gładka jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i progi zwalniające. Tak wygląda teraz zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Inwestycja już się zakończyła.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat