Artykuły do tagu: modernizacja

Aż 95 „kopciuchów” zniknie z terenu gminy Wola Krzysztoporska
Aż 95 starych pieców węglowych zniknie w tym roku z terenu gminy Wola Krzysztoporska z udziałem gminnej dotacji. „Kopciuchy” zamienione zostaną na nowe, ekologiczne źródła ciepła, a ich zakup samorząd wspomoże kwotą 5 tys.
Katarzyna Lubnauer odwiedziła szkołę w Niechcicach
Przedstawicielka Ministerstwa Edukacji przyjechała do Szkoły Podstawowej w Niechcicach. To m.in. w ramach wizytacji szkolnej. Wiceminister Katarzyna Lubnauer zobaczyła efekt pracy po niedawno zakończonej termomodernizacji przeprowadzonej w tamtejszej placówce.
Przebudowa ulicy Roosevelta. Niebawem rozpocznie się drugi etap
Za około dwa miesiące zakończą się prace związane z przebudową ulicy Roosevelta w Piotrkowie na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta. Z kolei na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się drugi etap modernizacji, tym razem na odcinku od ulicy Towarowej do Ronda Żołnierzy Wyklętych.
Na Roosevelta znów jeździmy wahadłowo
Na ul. Roosevelta powrócił ruch wahadłowy. To za sprawą wznowienia działań na modernizowanym fragmencie drogi. Pod koniec ubiegłego roku wstrzymano prace na odcinku od ulicy Wroniej do granic miasta, ze względu na panujące warunki atmosferyczne. Tym samym usunięto sygnalizację, która sterowała ruchem wahadłowym. Urzędnicy podkreślają, że zaawansowanie prac znacząco wyprzedzało założony harmonogram prac, więc taki manewr był możliwy.
Modernizacje maszyn przemysłowych - niezbędny krok w rozwoju firmy
W dzisiejszych czasach, aby firma mogła się rozwijać i pozostać konkurencyjną na rynku, musi stale modernizować swoje maszyny i urządzenia. Posiadanie nowoczesnego parku maszynowego to klucz do sukcesu. Dowiedz się więcej na ten temat!
Remont na Piastowskiej. Droga została zamknięta
Zamknięta dla ruchu została ulica Piastowska w Piotrkowie. Ma to związek z z rozpoczynającą się przebudową chodników na ul. Piastowskiej, na odcinku od ul. Sienkiewicza do al. 3 Maja.
Ekspresowy remont chodnika na Hutniczej
Piesi już mogą przejść się po nowym chodniku, który wyłożony został na ul. Hutniczej w Piotrkowie. Prace zostały wykonane po południowej stronie drogi w ciągu jednego tygodnia.
Przedborska już przejezdna
Zakończył się długo wyczekiwany przez kierowców remont ul. Przedborskiej. Modernizacja trwała nieco ponad trzy miesiące, a koszt całej inwestycji wyniósł niespełna 3 miliony złotych.
Koniec dużego remontu. Ulica Wojska Polskiego już przejezdna!
Oficjalnie zakończył się remont ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Całość tej inwestycji kosztowała blisko 12 milionów złotych.
Konkursy, dotacje – start! Modernizacja Intensywnej Terapii w Koperniku
Remonty, modernizacje, przebudowy, nasadzenia… Otwierają się możliwości inwestycyjne, bo Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza konkursy na dofinansowania.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat