Advertisement

Artykuły do tagu: inwestycja

Szkoła w Komornikach po komleksowym remoncie
Szkoła Podstawowa w Komornikach została uroczyście przekazana do użytku po kompleksowej przebudowie. Ze starej szkoły pozostały tylko mury, wszystkie inne elementy konstrukcyjne - stropy, dachy, infrastruktura szkoły, system ogrzewania i jej wyposażenie to już nowa inwestycja.
Kompleks w Gomulinie oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]
Boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej, wielofunkcyjne boisko z poliuretanową nawierzchnią, a do tego nowoczesny plac zabaw - tak wygląda nowy sportowo-rekreacyjny kompleks, który powstał przy Szkole Podstawowej w Gomulinie.
25.09.2023 10:27
Wstęga przecięta
Była msza święta, kwiaty, podziękowania, a nawet przecięcie wstęgi. W niedzielę w Wilkoszewicach w gminie Gorzkowice uroczyście otwarto przebudową drogę w tej miejscowości.
Wyremontowali budynek sądu
Budynek Sądu Okręgowego przy ul. Toruńskiej w Piotrkowie Trybunalskim został wyremontowany. Piotrkowianie mogli obserwować postępujące prace w ostatnich tygodniach. Od niedawna można już z kolei podziwiać fasadę obiektu w odświeżonej odsłonie.
Betoniarnia utrudnia życie mieszkańców
Piotrkowianie mieszkający w blokach przy ulicy Wroniej w Piotrkowie zorganizowali w czwartek protest. Sprzeciwiają się działającej - ich zdaniem - bez pozwolenia na produkcję betoniarni.
19.09.2023 09:01
Drugi etap na finiszu
Koniec budowy ścieżki rowerowej oraz chodnika wokół zbiornika Bugaj coraz bliżej. Mowa o II etapie tej inwestycji. Na odcinku pomiędzy ulicami Rośliną i Rusałki ułożono już kostkę betonową wraz z obrzeżami oraz ustawiono oświetlenie.
22.08.2023 08:04
Staw po renowacji
Zakończyły się prace przy stawie w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Inwestycja polegała na umocnieniu skarp, a w jej ramach w tym miejscu zainstalowano kamienne gabiony.
Będą nowe kamienice na Podzamczu
Dwie nowe kamienice mają zostać wybudowane na Podzamczu w Piotrkowie Trybunalskim. Taką informację w swoich mediach społecznościowych przekazał prezydent Krzysztof Chojniak. W budynkach oprócz mieszkań, ma się też znaleźć miejsce na lokale użytkowe.
Czy w Parku Belzackim wszystko działa bez zarzutu?  
Podczas spaceru przekonaliśmy się o tym, że niestety nie jest to miejsce wolne od awarii. Wybierając się do parku w zachodniej części miasta, można w pełni zaspokoić potrzeby rekreacyjne i estetyczne, ale jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych niestety nie. Chyba że pod krzaczkiem (czego oczywiście nie zalecamy).
Urząd Miasta wzbogacił się o dwa nowe samochody
Urząd Miasta i ZDiUM w Piotrkowie Trybunalskim wzbogaciły się o nowe pojazdy. To elektryczny Hyundai, a także Opel. Łączna wartość samochodów to ponad 360 tys. zł.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat