Artykuły do tagu: Zmiana

Zmienią się godziny funkcjonowania Urzędu Miasta
Od lipca zmienią się godziny funkcjonowania Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Zmiany wynikają z potrzeb mieszkańców i mają ułatwić załatwienie wszystkich spraw w piotrkowskim magistracie.
Dni Piotrkowa 2024. Będzie zmiana organizacji ruchu
W najbliższy weekend 14-16 czerwca piotrkowianie będą świętowali DNI MIASTA 2024. Wydarzenie odbywać się będzie w kwartale: plac Kościuszki - ul. Słowackiego - ul. Sienkiewicza - ul. Narutowicza. W związku z tym już od godzin popołudniowych w piątek zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
Uroczysta zmiana służby piotrkowskich strażaków
W Międzynarodowym Dniu Strażaka, przypadającym 4 maja, w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczysta zmiana służby podczas, której st.bryg. Paweł Dela w imieniu swoim oraz kierownictwa Komendy złożył serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcenie w codzienną służbę.
Nowy szef ARiMR w Piotrkowie
Sławomir Ogrodnik zastąpił Katarzynę Miśkiewicz na Stanowisku kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oddział Piotrków Trybunalski. To "nowy - stary" szef tej instytucji.
Będą nowe parkometry w Piotrkowie. Jakie zmiany czekają kierowców?
Na piotrkowskich ulicach pojawią się nowe parkometry. To efekt niedawno rozstrzygniętego przetargu dotyczącego wyboru operatora Strefy Płatnego Parkowania, którym nadal będzie firma City Parking Group S.A.z Grudziądza.
D. Rogut odwołany. Powołano nowego rektora [AKTUALIZACJA]
Dr hab. Dariusz Rogut prof. APT został odwołany z funkcji rektora Akademii Piotrkowskiej. W jego miejsce na to stanowisko wybrany został dr hab. Jacek Bonarek, prof. APT, który w przeszłości był już związany z Akademią Piotrkowską oraz piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Będzie zmiana wójta w Łękach Szlacheckich
Choć do wyborów samorządowych zostało jeszcze trochę czasu, to wiemy już, że nastąpi zmiana na stanowisku wójta gminy Łęki Szlacheckie. O fotel wójta nie zamierza się bowiem ubiegać dotychczasowy włodarz - Piotr Łączny.
Ważna zmiana w Muzeum. Placówka ma nowego dyrektora
Marta Walak nie jest już dyrektorem Muzeum w Piotrkowie. W jej miejsce prezydent Krzysztof Chojniak nominował na p.o. dyrektora Anitę Wojtalę-Rudnicką, która obowiązki objęła 17 stycznia.
Przepisy się zmieniły.
Zakaz sprzedaży "energetyków" osobom niepełnoletnim obowiązuje od 1 stycznia. W świetle nowych przepisów, gdy sprzedawca ma wątpliwości co do pełnoletności kupującego, może żądać okazania dokumentu, który potwierdza wiek klienta.
Kluczowa zmiana w policji. Komendant przechodzi na emeryturę
Inspektor Krzysztof Dąbrowski, komendant miejski policji w Piotrkowie Trybunalskim postanowił przejść na emeryturę. Datę końcową swojej służby w niebieskim mundurze wyznaczył na 5 stycznia 2024 roku.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat