Advertisement

Artykuły do tagu: Ulica

Zmodernizowana i otwarta [ZDJĘCIA]
Zakończyła się przebudowa ul. 1 Maja w Piotrkowie. W piątek droga została oddana do użytku.
14.09.2022 12:00
Gnojem w kierowców
Kupę gnoju postanowił wykorzystać jeden z rolników, aby walczyć z kierowcami bezprawnie rozjeżdżającymi jego pole. Taki swoisty perfomance można zobaczyć przy ul. Moryca w Piotrkowie.
Czy miasto powinno wyłączać na noc oświetlenie uliczne? [SONDA]
Idą ciężkie czasy, także dla samorządów. Galopująca inflacja, wysokie ceny na rynku budowlanym czy rosnące ceny surowców powodują, że miasta i gminy muszą szukać oszczędności. Jednym z pomysłów na oszczędności jest wyłączanie oświetlenia ulicznego na noc. W dzisiejszej sondzie pytamy, czy to dobry pomysł?
Kto gasi światło na Roosevelta?
Piotrkowianie skarżą się na egipskie ciemności na ul. Roosevelta w Piotrkowie. Ich zdaniem uliczne oświetlenie na odcinku od szpitala do przejazdu kolejowego nie działa od ponad miesiąca.
Zamknięty przejazd  na Roosevelta. Mamy stanowisko PKP
W poniedziałek zamknięty został przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Roosevelta w Piotrkowie. Musicie się liczyć ze sporymi utrudnieniami, bo prace w tym miejscu potrwają około dwa tygodnie.
Niebawem koniec prac na 1 Maja
Jeszcze w wakacje powinny zakończyć się prace związane z modernizacją ulicy 1 Maja w Piotrkowie. Jak informują magistraccy urzędnicy, ta inwestycja drogowa przebiega zgodnie z harmonogramem.
Działkową łączą ze Szkolną
W Woli Krzysztoporskiej trwa bardzo ważna inwestycja drogowa. Chodzi o budowę drogi, która połączy ul. Działkową z ul. Szkolną.
Dwa pożary w tym samym bloku [wideo]
Zaledwie dwie godziny dzieliły od wezwań piotrkowskich strażaków do pożarów w tym samym bloku przy ulicy 9 Maja w Piotrkowie.
Czy potrzebny jest tunel pod przejazdem?
W przypadku zamknięcia przejazdu kolejowo-drogowego na ul. Roosevelta w Piotrkowie, często po obu stronach zapór czeka spory sznur samochodów. Czas oczekiwania - zdaniem wielu kierowców - nie należy do najkrótszych. Zatem czy budowa tunelu pod torowiskiem rozwiązałaby problemy w tym miejscu? Sprawdziliśmy czy taka inwestycja byłaby możliwa.
Otworzyli Nowy Świat [Zdjęcia]
Jedna z najważniejszych inwestycji drogowych w Piotrkowie Trybunalskim, która od kilku miesięcy była realizowana między ulicami Reagana i Wierzejską zakończona. Tym samym kierowcy, rowerzyści i piesi mogą już korzystać z wybudowanej od podstaw, nowej infrastruktury na ulicy Nowy Świat.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat