Advertisement

Artykuły do tagu: Ulica

Postęp prac na Przedborskiej
Od września trwa gruntowna przebudowa ulicy Przedborskiej w Piotrkowie. Obecnie drogowcy zakończyli już prace przy budowie tzw. mediów znajdujących się pod ziemią, wymienili krawężniki i wykonali podbudowę pod drogę oraz chodnik. Wylano też pierwszą warstwę asfaltu.
Nietypowe prezenty dla piotrkowskich decydentów
Cysterna dla prezydenta, zegar dla przewodniczącego Rady Miasta oraz karykatura dla dyrektora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta - takie prezenty podczas środowej sesji Rady Miasta w Piotrkowie wręczyli przedstawiciele grupy referendalnej oraz delegacja mieszkańców ulicy Moryca.
Remont ulicy Wojska Polskiego na finiszu
Dobiega końca jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Piotrkowie. Chodzi o remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kostromskiej.
O tym, jak Szewska była kiedyś Rycerską 
Kiedy spacerujemy uliczkami piotrkowskiej starówki, to bez problemu dostrzeżemy odznaczającą się czerwoną kostkę na jezdniach i chodnikach. W ten sposób oznaczono miejsca, w których przed wiekami znajdowały się mury miejskie i bramy wjazdowe do miasta. Tym razem zajrzymy w jedno z takich miejsc.
Przedborska do końca roku
Według zapewnień urzędników, zgodnie z harmonogramem przebiega modernizacja ul. Przedborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Zakończono już prace przy budowie tzw. mediów, znajdujących się pod ziemią. Obecnie drogowcy układają stabilizację i podbudowę drogi, którą pokryje nowy asfalt.
Wiało, wiało, aż zerwało?
Silnie wiejący wiatr lub przejeżdżający pojazd znów doprowadził do uszkodzenia bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie. Z metalowego obiektu znów wisiał zerwany ogranicznik.
Kolejna ulica przejdzie metamorfozę
Wraz z początkiem listopada rozpoczął się remont ul. Przelotowej w Piotrkowie. Na modernizowanym odcinku zerwano już starą warstwę asfaltu.
Uważajcie na ulicy Moryca! Uszkodzony ogranicznik [aktualizacja]
Do uszkodzenia niedawno powstałej bramownicy przy ulicy Moryca w Piotrkowie doszło w piątkowy wieczór. Zerwał się jeden z ograniczników i zwisa nad drogą.
29.10.2023 19:47
Kto podpalił audi?
Do pożaru samochodu audi doszło w niedzielę przy ulicy Łódzkiej w Piotrkowie. Według informacji przekazanej przez straż pożarną, najprawdopodobniej doszło do podpalenia pojazdu.
Zdążą przed 1 listopada?
Już za tydzień piotrkowskie nekropolie będą przeżywać prawdziwe oblężenie. Uroczystość Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem na ulicy Partyzantów kończy się modernizacja drogi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat