Artykuły do tagu: Wojska Polskiego

Zderzenie trzech aut na Wojska Polskiego
Do kolizji trzech osobowych doszło we wtorek około godziny 16 na ulicy Wojska Polskiego.
W miejscu klepiska posadzili krzewy
Na terenie parkingu przy ul. Wojska Polskiego 81 położonego przy wiadukcie kolejowym przywrócono zieleń. Służby miejskie zasadziły w miejscu, gdzie kierowcy parkowali nielegalnie, nowe krzewy.
Trawnik czy klepisko? Problem z parkowaniem na Wojska Polskiego
Kierowcy szukający miejsc postojowych na Wojska Polskiego mają ograniczoną liczbę możliwości pozostawienia swojego samochodu. Parking przy wiadukcie kolejowym jest jedną z takich opcji. Popyt na parkowanie jest tak duży, że kierowcy wybierają do zaparkowania miejsca do tego niewyznaczone, w tym "resztki" trawnika.
Wypadek na Wojska Polskiego. Dwoje dzieci trafiło do szpitala
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Piotrkowie na ul. Wojska Polskiego nad autostradą A1. W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy. W wyniku tego zdarzenia dwoje dzieci zostało przetransportowanych do szpitala.
Nowa szata zabytkowej kapliczki
Zakończyła się renowacja zabytkowej kapliczki znajdującej się przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej w Piotrkowie. To jedno z najbardziej okazałych i charakterystycznych tego rodzaju miejsc na terenie Piotrkowa.
Czas na naprawę ulic uszkodzonych przez remont
Duża modernizacja ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie już za nami, ale w czasie tych prac mocno ucierpiały okoliczne ulice. Przykładem jest ulica Sadowa, na której rozpoczęły się już prace naprawcze.
Koniec dużego remontu. Ulica Wojska Polskiego już przejezdna!
Oficjalnie zakończył się remont ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Całość tej inwestycji kosztowała blisko 12 milionów złotych.
05.12.2023 09:10
Malowali pasy na śniegu
Padający śnieg, a także błoto pośniegowe nie są straszne piotrkowskim drogowcom, którzy malowali pasy przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Al. Armii Krajowej właśnie w takich warunkach. Temat w swoich mediach społecznościowych poruszył radny Łukasz Janik.
Remont ulicy Wojska Polskiego na finiszu
Dobiega końca jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Piotrkowie. Chodzi o remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kostromskiej.
Nowe rondo usprawni przejazd?  [ZDJĘCIA]
Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kostromskiej powstaje nowe rondo. Zmiana organizacji ruchu w tym miejscu ma zmniejszyć korki na obu ulicach. Jak postępują prace? Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat