Artykuły do tagu: znak

Co to jest oznakowanie poziome grubowarstwowe?
Oznakowanie poziome grubowarstwowe to bardzo ważny element infrastruktury drogowej, który znacząco wpływa na bezpieczeństwo i organizację ruchu. Polega ono na nanoszeniu trwałych znaków na nawierzchnię dróg, parkingów, hal magazynowych oraz zakładów przemysłowych, zapewniając kierowcom i pieszym czytelne i trwałe oznaczenia.
Wyjątkowy koncert i odznaczenie
W Wolborskim Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego odbył się koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Muzyka uświetniła w ten sposób podsumowanie projektu Rowerowy Rajd Modrzewskiego z okazji 750-lecia nadania Wolborzowi praw miejskich. Nie obyło się też bez indywidualnych wyróżnień.
Idealny witacz dla Twojego miasta! | GRAFFICO
Miasta i gminy coraz bardziej doceniają znaczenie marketingu i promocji swoich regionów. Dzisiaj miasta stają się prawdziwymi markami, konkurując ze sobą o uwagę turystów i inwestorów poprzez wyjątkowe pomysły i atrakcje. Podczas podróży po Polsce, poszukujemy nie tylko zabytków, krajobrazów i atrakcji, ale także chcemy doświadczyć miejskiej atmosfery, która potrafi nas oczarować.
08.07.2023 08:01
Utrudnienia na dwunastce
Drogowcy rozpoczynają prace związane z odnowieniem oznakowania poziomego na drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem a Sulejowem - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Podrobiona odzież na piotrkowskim targowisku
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zabezpieczyli 415 szt. odzieży i galanterii z fałszywymi znakami towarowymi. Podrobiona odzież została zabezpieczona na targowisku miejskim w Piotrkowie Trybunalskim.
Najwyższe odznaczenie dla krwiodawców z Piotrkowa
15 krwiodawców z Piotrkowa otrzymało odznakę "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu". To najwyższe odznaczenie państwowe przyznawane przez Ministra Zdrowia osobom, które oddały co najmniej 20 litrów krwi.
Malują pasy. Uwaga na utrudnienia!
Trwają prace związane z odnowieniem oznakowania poziomego na drogach krajowych nr 12, 48 i 74 w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego i Opoczna. W pierwszym etapie ekipy malarzy będą pracowały na DK12 między Sulejowem i granicą woj. Mazowieckiego, czyli na odcinku blisko 38 km. Równolegle prowadzone będą prace na 34-kilometrowym odcinku DK48 między Tomaszowem Mazowieckim i granicą woj. Mazowieckiego.
Krew popłynęła dla Mateuszka (ZDJĘCIA)
Podzielili się bezcennym lekiem. Akcja krwiodawstwa odbyła się w niedzielę, 8 maja w GOKiS w Moszczenicy. Krew zbierana była dla 6-letniego Mateuszka.
Dodatkowe utrudnienia na A1
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że rusza kontynuacja nanoszenia docelowego oznakowania poziomego na autostradzie A1 między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód. Prace będą generować utrudnienia w ruchu.
Będą dodatkowe utrudnienia na A1
We wtorek (01.03.2022) na autostradzie A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego przeprowadzone zostaną prace związane z odtworzeniem oznakowania poziomego. Będą one prowadzone na blisko 5 kilometrowym odcinku zachodniej jezdni, czyli w kierunku Katowic.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat