Advertisement

Artykuły do tagu: Moto

Wyprzedzając potrącił motocyklistkę
Kierowca mercedesa potrącił motocyklistkę w czasie wyprzedzania. Do wypadku doszło na drodze relacji Kurnos Pierwszy - Nowy Świat w powiecie bełchatowskim. Poszkodowana trafiła do szpitala.
Kolejne zdarzenie na drogach Piotrkowa
Do kolejnego w ten weekend zdarzenia drogowego doszło około godziny 15. w sobotę.
Śledczy wyjaśniają przyczyny wypadku
Nadal nie wiadomo jaka była przyczyna wypadku, do którego doszło 13 sierpnia na Zalewie Sulejowskim. Doszło wtedy do zderzenia skutera wodnego z motorówką. Dwie 15-latki, mimo udzielonej pomocy, zmarły dwa dni później w szpitalu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.
Sprawdzanie historii pojazdu po numerze rejestracji – to możliwe
Decydując się na zakup samochodu zwracamy uwagę na szereg jego cech, przebyte kilometry, usterki, naprawy. Nie raz zdarzało się, że sprzedający naginali rzeczywistość podając nieprawdziwe informacje w opisie oferty. Przegląd historii pojazdu to niezbędny element odpowiedniej weryfikacji przed zakupem. Z pomocą przychodzą wyspecjalizowane serwisy. Portal autobaza.pl wprowadza właśnie możliwość wygenerowania pełnego raportu jedynie na podstawie numeru rejestracyjnego pojazdu.
Ewolucja projektowania samochodów: od stylów klasycznych po nowoczesne
Na początku powstawania przemysłu motoryzacyjnego nie było żadnych zasad i ograniczeń dotyczących projektowania samochodów. W znacznym stopniu wpłynęło to na różnorodność wzornictwa samochodów z przeszłości i ich niezwykły wygląd.
Jaki garaż blaszany kupić? Przedstawiamy dostępne opcje
Jeśli chcesz chronić swój pojazd przed deszczem, wiatrem i szkodliwym promieniowaniem słonecznym, z pewnością rozważasz zakup garażu. Ale czy zastanawiałeś się, z jakiego materiału powinien być on wykonany? Garaże blaszane to najbardziej ekonomiczna opcja. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są najpopularniejsze opcje.
30.06.2023 12:53
Letni Piknik Rodzinny
Letni Piknik Rodzinny w Moszczenicy to jedna z propozycji na spędzenie najbliższej niedzieli w naszym regionie. Imprezie przyświeca hasło „Rozpocznij bezpiecznie wakacje z powiatem piotrkowskim”.
Zahaczył motolotnią o linie wysokiego napięcia
O tym, że uprawiając ekstremalne sporty, należy zawsze zachować pełną koncentrację, zapomniał najwyraźniej 44-latek, który w środę (28.06.2023) zahaczył motolotnią o linie wysokiego napięcia. Maszyna runęła na ziemię, ale wskutek zdarzenia nie tylko ona została uszkodzona.
Regeneracja wtryskiwaczy – czym jest i jak dokładnie przebiega ten proces?
Wtryskiwacze są zasadniczo jednym z najważniejszych podzespołów jakie znajdują się w naszym pojeździe. Ich wymiana jest bardzo kosztowna, dlatego każdy kierowca (słusznie zresztą) obawia się sytuacji w której okaże się, że to właśnie one są uszkodzone.
Jak ładować auto elektryczne w publicznym punkcie ładowania?
Coraz widoczniej na ulicach dużych miast, jak i mniejszych miasteczek, auta elektryczne stopniowo wypierają te z silnikiem spalinowym. Z jednej strony to kwestia ekonomii, są bowiem dużo tańsze w użytkowaniu, z drugiej - znak, że wiele zmieniło się również w perspektywie naszej świadomości zagrożeń, jakie dla środowiska niesie eksploatacja pojazdów spalinowych. Zakup samochodu elektrycznego to świetna inwestycja, która szybko się zwraca, zwłaszcza jeżeli korzystamy z auta głównie w mieście.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat