Advertisement

Artykuły do tagu: Odzież

Kolorowa promocja krwiodawstwa
Za nami IX Konkurs Plastyczny dla dzieci szkół podstawowych z powiatu piotrkowskiego. Zabawę, która była zarazem promocją i zachętą do oddawania krwi, zorganizowano w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa pod hasłem "Oddając Krew - Ratujesz Życie".
Jubileusz Młodzieżowej Orkiestry Dętej
Dźwięk trąbek, klarnetów, saksofonów i bębnów zabrzmiał w sobotni (18.11.2023) wieczór w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy. Swój Jubileusz 20-lecia działalności świętowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica. Słowa piosenki „Jest w orkiestrach dętych jakaś siła” oddają to, co działo się podczas uroczystości. B
Młodzież prawosławna spotkała się w Piotrkowie
Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Łódzko-Poznańskiej zorganizowało w Piotrkowie Trybunalskim spotkanie, w czasie którego odbędą się obrady podsumowujące jego działalność. Oprócz przeanalizowania tego co już udało się zrobić, bractwo będzie też dyskutować nad planami na kolejne miesiące pracy.
Młodzi strażacy sadzili drzewa
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Żarnowicy na czele z prezesem tamtejszej OSP Gabrielem Zarembą wzięła udział w akcji zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę #sadziMY.
SMMASH na boisku: Jak technologia odzieży wspiera sportowców
Jeżeli dużo trenujesz, to z pewnością wiesz, że każda dyscyplina rządzi się nieco odmiennymi prawami. Wymaga się odmiennych warunków oraz specjalnego wyposażenia, indywidualnego podejścia wobec aspektów treningu i regeneracji, skrojonej na miarę diety, a ostatecznie – właściwie dobranych ubrań, które umożliwią osiągnięcie wszystkich stawianych celów oraz ciągły rozwój sportowy. Jako niezawodna firma SMMASH doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko poszerzamy gamę produktów, ale również konsekwentnie rozwijamy ich portfolio – oferując Ci wytrzymałe, praktyczne oraz niezawodne stroje sportowe, idealnie dostosowane do rozmaitych dziedzin aktywności fizycznej. Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla kobiet i mężczyzn - stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas treningów i zawodów, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Chcesz je poznać? Zobacz, w jakich dyscyplinach sprawdza się odzież SMMASH!
Amerykańskie technologie Milliken w polskim produkcie – nowoczesna trudnopalna bielizna termoaktywna Maskpolu
Na tegorocznym MSPO w Kielcach zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla wojska i służb, zapewniające ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i ogniem. Nowe komplety trudnopalnej bielizny letniej i zimowej dla żołnierzy oraz funkcjonariuszy to efekt zawiązanej w 2022 r. współpracy pomiędzy amerykańskim producentem tkanin – Milliken & Company i PSO Maskpol S.A. (Grupa PGZ).
Mistrzostwa Polski w Powożeniu w Bogusławicach
W dniach 11-13 sierpnia w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Powożeniu oraz Zawody Krajowe i Towarzyskie w Powożeniu. Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Jeździeckie „Napoleońska Zagroda”.
Będą lepsze warunki do treningów
Trwają prace budowlane przy przebudowie przyszkolnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Rozprzy. Inwestycja polega na modernizacji asfaltowego boiska wraz z budową sztucznej nawierzchni, piłkochwytów, oświetlenia oraz inną niezbędną infrastrukturą techniczną.
Starannie dobrana odzież BHP: jakość, swoboda ruchów i gwarancja bezpieczeństwa
Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP odzież robocza powinna być dobrana adekwatnie do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Musi jednak zapewniać również odpowiedni komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Co zatem wziąć pod uwagę przy wyborze odzieży BHP? Jak wybrać buty robocze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
Lato na sportowo w Focus Mall w Piotrkowie
Ciepłe, słoneczne dni wprost zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby letnie miesiące upływały aktywnie warto zadbać o odpowiedni stój, obuwie oraz sprzęt, które są niezbędne do uprawiania wybranego sportu. Powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, a wakacyjny czas stwarza do tego idealne warunki. Aby dobrze się przygotować warto odwiedzić sklepy sportowe w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie do letnich przygód.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat