Artykuły do tagu: ¦piew

Czas na młode talenty. Zgło¶ się do konkursu OEA MOK
O¶rodek Edukacji Artystycznej Miejskiego O¶rodka Kultury zaprasza zespoły oraz solistów amatorów do udziału w I Przegl±dzie Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko.
¦piewaj±ce rozpoczęcie obchodów [ZDJĘCIA i FILMY]
Dwa piotrkowskie chóry, setki mieszkańców miasta i regionu, nowoczesne wnętrza mediateki i wyj±tkowe dla historii Polski pie¶ni - tak wygl±dało miejskie rozpoczęcie obchodów 105. rocznicy odzyskania niepodległo¶ci.
Festiwal
Miejski O¶rodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci uczęszczaj±ce do przedszkoli w Piotrkowie i na terenie powiatu piotrkowskiego do udziału w kolejnej edycji Festiwalu "¦piewaj±ca Fantazja".
Piotrkowianie najlepsi w Słupsku!
Chór Miejski Piotrkowa Trybunalskiego zdobył Grand Prix VI Bałtyckiego Konkursu Chórów POMERANIA CANTAT 2023, który w tym roku odbył się w Słupsku. Wokali¶ci z Piotrkowa sięgnęli po triumf w kategorii: Chóry dorosłe.
Wy¶piewali piosenki Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka
Już po raz jedenasty w Woli Krzysztoporskiej odbył się Przegl±d Piosenek Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Konkurs zorganizowano w kategoriach solistów, duetów i zespołów wokalnych.
Ludowe brzmienia na scenie MOK-u
"Wyszłabym za dziada", "Przepióreczka", czy "Gę¶ wod±" - między innymi te utwory zaprezentowali uczestnicy piotrkowskich eliminacji do konkursu im. Stanisława Jopka, dzięki któremu można wy¶piewać sobie drogę do stania się członkiem Zespołu Ludowego Pie¶ni i Tańca „Mazowsze”. Ostatecznie jury wyłoniło trzy laureatki, które będ± mogły wzi±ć udział w drugim etapie wokalnych zmagań.
Uczniowie z powiatu będ± kolędować
Przed nami VIII edycja Przegl±du Kolęd i Pastorałek "Hej, Kolęda...". Powiatowe zmagania muzyczno-¶wi±teczne to okazja do zapoznania się z młodymi talentami dzieci ze szkół podstawowych z terenu powiatu piotrkowskiego. Aktualnie wci±ż trwaj± zapisy.
Aleksandra Olczyk na deskach nowojorskiej Metropolitan Opera
Kolejny ogromny sukces Aleksandry Olczyk. Sopranistka z Piotrkowa w sobotę za¶piewała na scenie Metropolitan Opera w Nowym Jorku, jednej z najsłynniejszych scen operowych na ¶wiecie.
Wy¶piewali nagrody w patriotycznym konkursie
W Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Pie¶ni Patriotycznej "Oblicza Ojczyzny", organizowany pod honorowym patronatem prezydenta miasta. Uczestnikami tej edycji konkursu byli młodzi wykonawcy z piotrkowskich szkół podstawowych.
¦piewali dla Niepodległej [ZDJĘCIA]
W niedzielę w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich odbył się konkurs "¦piewajmy dla Niepodległej". Jury miało niełatwe zadanie ponieważ wokali¶ci przygotowali się bardzo sumiennie i swoje prezentacje wykonali najlepiej jak potrafili. Każdy występ nagradzany był gromkimi oklaskami. Nie zabrakło popularnych piosenek i pie¶ni patriotycznych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat