Advertisement

Artykuły do tagu: Szkoła

Warsztaty
Zakończyła się modernizacja warsztatów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.
Drugie podejście do modernizacji
Urząd Miasta w Piotrkowie chce przeprowadzić termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 12. To już druga próba wykonania tej inwestycji. Wcześniej na przeszkodzie stanęły pieniądze. Jak będzie tym razem?
Będzie nowa bieżnia w Piotrkowie
Dobra informacja dla wszystkich amatorów biegania. W Piotrkowie ma powstać nowa bieżnia, tym razem znajdzie się ona przy Szkole Podstawowej nr 12.
160 punktów zdobytych w rekrutacji nie wystarczało, aby dostać się do wymarzonej klasy w jednym z najbardziej prestiżowych liceów w Piotrkowie! Wyjątkowo wysokie wyniki rekrutacji zaskoczyły dyrektorów, pedagogów, rodziców, a przede wszystkim samych uczniów.
Pszczoła w mieście - powstanie ogród dla owadów
Wolbórz dotrzymał ponad 61 tys. zł dofinansowania na projekt „Pszczoła w mieście - Ogrody przyjazne naturze”. Na terenie tamtejszej Szkoły Podstawowej utworzony zostanie teren zieleni wraz z bazą edukacyjną i ulami.
Uczniowie już na wakacjach! [Zdjęcia]
Ponad 11 tysięcy uczniów w Piotrkowie Trybunalskim usłyszało dziś (24.06) ostatni dzwonek i zakończyło rok szkolny 2021/2022. Teraz czas na ponad dwumiesięczny odpoczynek.
75 lat piotrkowskiej
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 obchodzi w tym roku swoją 75. rocznicę istnienia. W piątek zorganizowano obchody dostojnego jubileuszu popularnej "Odzieżówki".
Już w piątek (10.06) w salach Zamku Królewskiego odbędzie się koncert „Młodzi, Zdolni” w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Młodzieżowej I i II st. Wystąpią laureaci konkursów międzynarodowych, ogólnopolskich oraz regionalnych.
Wyjątkowy jubileusz szkoły w Boryszowie
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie (gm. Grabica) obchodzi jubileusz 150-lecia istnienia. Z tej okazji w piątek (3 czerwca) odbyła się wyjątkowa uroczystość.
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie biorą udział w projekcie edukacyjnym „Postaw na Słońce”. W pierwszym etapie zmagań zajęli trzecie miejsce w Polsce.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat