Advertisement

Artykuły do tagu: rekreacja

Spędź czas na sportowo. Gorzkowice zapraszają!
To będzie sobota pełna emocji sportowych. W najbliższą sobotę (23.09) na "Orliku" w Gorzkowicach będzie można wziąć udział w sportowej rywalizacji lub dopingować zawodników, którzy się na to zdecydują.
19.09.2023 09:01
Drugi etap na finiszu
Koniec budowy ścieżki rowerowej oraz chodnika wokół zbiornika Bugaj coraz bliżej. Mowa o II etapie tej inwestycji. Na odcinku pomiędzy ulicami Rośliną i Rusałki ułożono już kostkę betonową wraz z obrzeżami oraz ustawiono oświetlenie.
W Poniatowie maszerowali po zdrowie
To była gorąca niedziela dla mieszkańców Poniatowa. Nie tylko za sprawą odnotowanych wczoraj wysokich temperatur. Przyczynił się do tego również piknik rekreacyjno-sportowy zorganizowany pod hasłem „Marsz po zdrowie w Poniatowie”.
Piknik „Żyj zdrowo na sportowo” w Starej
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów "Jesteśmy razem" zaprasza w najbliższą niedzielę (13 sierpnia) do miejscowości Stara na piknik integracyjny pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo”.
Czy w Parku Belzackim wszystko działa bez zarzutu?  
Podczas spaceru przekonaliśmy się o tym, że niestety nie jest to miejsce wolne od awarii. Wybierając się do parku w zachodniej części miasta, można w pełni zaspokoić potrzeby rekreacyjne i estetyczne, ale jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych niestety nie. Chyba że pod krzaczkiem (czego oczywiście nie zalecamy).
Spędź weekend ze stadem ogierów
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży. Impreza odbędzie się w weekend 23-25 czerwca. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Strój pływacki damski: Jak wybrać idealny strój do pływania
Jako kobieta, która lubi pływać, zawsze chcesz mieć najlepszy strój pływacki. Ten artykuł pomoże Ci wybrać idealny strój pływacki damski, który zapewni Ci komfort i styl podczas pływania. Zaczniemy od omówienia różnych rodzajów strojów pływackich dostępnych na rynku, a następnie przejdziemy do kilku ważnych czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru stroju pływackiego damskiego.
Odkrywamy znane i nieznane - Stawy Jana w Łodzi
Cieplejsze dni zachęcają do wypoczynku na łonie natury. Perspektywa ciepłego lata skłania nas do poszukiwania miejsc idealnych dla ochłody i kąpieli. Kto szuka odmiany od „Słoneczka” i raczej niskich w tym sezonie wód Zalewu Sulejowskiego, ten znajdzie równie ciekawy zbiornik na terenie Łodzi. Zachęcamy, by poznać bliżej miejsce nazywane Stawami Jana.
Do trzech razy sztuka. Pumptrack z wykonawcą
Coraz więcej wskazuje na to, że młodzież w Piotrkowie doczeka się budowy pumptracku, czyli toru do ekstremalnej jazdy na rowerze. Inwestycja powstanie przy ul. Ceramicznej.
Startuje sezon roweru miejskiego
W najbliższą sobotę, tj. 1 kwietnia rozpoczyna się kolejny sezon Piotrkowskiego Roweru Miejskiego. Od tego roku nie brakuje nowości w funkcjonowaniu systemu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat