Artykuły do tagu: Aleksandrów

Droga Aleksandrów-Rożenek już gotowa
Blisko 4,5 km drogi zyskało nową nawierzchnię dzięki modernizacji drogi Aleksandrów-Rożenek. Wykonanie inwestycji nie tylko poprawi komfort jazdy, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo.
W gminie Aleksandrów budują strażnicę
Trwają intensywne prace przy budowie strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie nad Czarną. Realizacja tak dużej inwestycji jest możliwa dzięki środkom pochodzącym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, które udało się pozyskać urzędnikom z gminy Aleksandrów.
Sprzęt komputerowy dla biblioteki w Aleksandrowie
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie wzbogaciła się o nowy sprzęt komputerowy. Laptop i tablety posłużą do organizacji zajęć i warsztatów w placówce.
Czołowe zderzenie na DK74
Bus i samochód osobowy zderzyły się ze sobą w Jaksonku na drodze krajowej nr 74. Do zdarzenia doszło w niedzielne (7.11.2021) popołudnie. Kierowcom na szczęście nic poważnego się nie stało.
Oznakowanie szlaku wodnego Pilicy w gm. Aleksandrów
Gmina Aleksandrów otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa łódzkiego na realizację projektu pn. "Oznakowanie szlaku wodnego rzeki Pilicy na terenie gminy Aleksandrów". W ramach zadania zamontowane zostały tablice, które przedstawiają treści informacyjne i promocyjne środkowego Nadpilicza.
Budowa strażnicy w Dąbrowie nad Czarną
Trwają intensywne prace przy budowie strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie nad Czarną. Gmina Aleksandrów pozyskała na tę inwestycję 2 mln 115 tys. zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wykonawcą jest firma ESINVEST.
Złote gody w Aleksandrowie
Dziesięć par z terenu gminy Aleksandrów świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji z jubilatami spotkały się władze gminy. Małżonkom wręczono medale za długoletnie pożycie.
Remont drogi Aleksandrów-Rożenek
W gminie Aleksandrów trwa kolejna inwestycja w rozbudowę infrastruktury drogowej. Prace modernizacyjne wykonywane są na drodze Aleksandrów-Rożenek.
Nowa sala gimnastyczna w Aleksandrowie
Nowa sala gimnastyczna już cieszy uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Aleksandrowie.
Regionaliści spotkali się na konferencji w Aleksandrowie
Ponad 100 osób wzięło udział w konferencji „Praca i życie codzienne na terenie Środkowego Nadpilicza”, która odbyła się w sobotę 17 lipca br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowie nad Czarną. Przy okazji eksponowana była także wystawa „Gmina Aleksandrów w obiektywie”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat