Advertisement

Artykuły do tagu: Aleksandrów

„Lampiony dla ozdoby”. Zapraszają na artystyczne warsztaty
„Lampiony dla ozdoby” – to tytuł warsztatów, jakie dla mieszkańców gminy Aleksandrów organizuje Gminna Biblioteka Publiczna. Warsztaty odbędą się 1 grudnia.
Duże inwestycje zakończone
Dwie ważne i duże inwestycje zakończono w gminie Aleksandrów. Zakończyła się przebudowa dwóch dróg, których modernizacja była wykonywana dzięki funduszom pozyskanym z Polskiego Ładu.
Jakie uroczystości w Aleksandrowie i Rozprzy?
W związku ze 105. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości uroczystości patriotyczne zostaną także zorganizowane w gminie Aleksandrów oraz w Rozprzy. Będą nie tylko części oficjalne, ale także wydarzenia artystyczne.
28.09.2023 08:39
Będzie bezpieczniej
Poprawia się infrastruktura drogowa w gminie Aleksandrów. Gminny samorząd sukcesywnie modernizuje i remontuje kolejne odcinki, a obecnie trwa remont drogi Borowiec-Kotuszów.
Dożynki i Aleksandrowski Festiwal Dźwięków, Smaku i Tradycji [ZDJĘCIA]
Ich symbolem jest chleb, który oznacza urodzaj, dostatek, szacunek i oddanie dla ziemi, jest też nieodłącznym elementem polskiej gościnności. W niedzielę, 27 sierpnia rolnicy z gminy Aleksandrów świętowali tegoroczne dożynki. Towarzyszył im Aleksandrowski Festiwal Dźwięków, Smaku i Tradycji.
Rolnicy będą świętować w Aleksandrowie
Już w niedzielę Gminne Święto Plonów zaplanowano w gminie Aleksandrów. Uroczystości dożynkowe połączone zostaną z Aleksandrowskim Festiwalem Dźwięków, Smaków i Tradycji. Imprezę zaplanowano na boisku w Aleksandrowie, a nie zabraknie na niej także występów artystycznych.
Bijatyka po meczu w Aleksandrowie
Sobotnie spotkanie 1. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Sokołem Aleksandrów Łódzki i Polonią Piotrków zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Piłkarskie zmagania po ostatnim gwizdku przerodziły się w bijatykę.
Parada pojazdów strażackich w Aleksandrowie
Już w najbliższą niedzielę (13.08.2023) na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Aleksandrowie odbędzie się piknik strażacki. Przybyli na tę imprezę będą mieli okazję m.in. zobaczyć przejazd samochodów strażackich.
Piknik „Żyj zdrowo na sportowo” w Starej
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów "Jesteśmy razem" zaprasza w najbliższą niedzielę (13 sierpnia) do miejscowości Stara na piknik integracyjny pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo”.
Mężczyzna przygnieciony przez kombajn
Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w środę we wsi Wiatka w gminie Aleksandrów. Mężczyzna został tam przygnieciony przez kombajn. 61-latek trafił do szpitala.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat