Akcja "Drzewko za czytanie" w Gminie Aleksandrów

Region Sobota, 25 maja 20242
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie z okazji Tygodnia Książki i Bibliotek przygotowała dla swoich czytelników wiele atrakcji. Jedną z nich była akcja czytelnicza pn. „Drzewko za czytanie” przeprowadzona w Skotnikach, Aleksandrowie i Dąbrowie nad Czarną, podczas której na uczestników czekała ekologiczna niespodzianka.

Ładuję galerię...

Do akcji tej aktywnie włączyli się radni wraz z przewodniczącą Rady Gminy Aleksandrów - Jolantą Rogozińską, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły podstawowe z terenu gminy Aleksandrów, Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrówce. Każdy, kto w tym dniu przeczytał wybrany przez siebie fragment książki, otrzymał drzewko.

 

Na uczestników akcji ekologiczno - czytelniczej czekało 200 sadzonek drzew otrzymanych z Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy oraz słodkie przysmaki przygotowane przez KGW w Jaksonku i w Skotnikach. W akcję włączył się również wójt gminy Aleksandrów Paweł Mamrot oraz zastępca wójta Daniel Jasion.

 

/Marcin Bojarczuk

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sołtys z wioski ~Sołtys z wioski (Gość)25.05.2024 13:50

Czy to prawda że Dionizy ma być sekretarzem Gminy?

21


ja ~ja (Gość)25.05.2024 11:34

Brawo dla Pani dyrektor za inicjatywę. Pomysłowo i ekologicznie.

22


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat