Advertisement

Artykuły do tagu: Akcja

7. Wigilia z Serca. Zebrane zostaną pieniądze na leczenie młodej Julki
Wyjątkowa akcja charytatywna pn. Wigilia z Serca będzie miała już swoją 7. odsłonę. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (03.12) o godz. 16. Dochód z tegorocznej akcji charytatywnej zostanie przekazany na leczenie młodej mieszkanki z Sulejowa – Julii Klińskiej, która walczy z nowotworem.
Wypadek na piotrkowskim lotnisku. Ćwiczenia służb ratunkowych
Mały samolot z jedną osobą na pokładzie kołuje do progu pasa, a w tym samym czasie z północnego zachodu do lotniska zbliża się kolejny mały samolot z dwiema osobami na pokładzie, który z powodu awarii silnika i niskiej wysokości musi wykonać awaryjne lądowanie. Samolot nie zdołał dolecieć do pasa i uderzył w kołujący drugi samolot. Na szczęście to tylko scenariusz wspólnych ćwiczeń służb ratunkowych, które miały miejsce we wtorek na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
05.11.2023 12:23
Pożar osobówki w lesie
Samochód osobowy zapalił się na drodze leśnej w okolicach Kłudzic w gminie Sulejów. W akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej.
Śmiecioodpowiedzialny Piotrków
Galeria Focus Mall zaprasza na event "Śmiecioodpowiedzialny Piotrków". Akcja promująca właściwą segregację odpadów połączona ze zbiórką elektrośmieci odbędzie się w najbliższą sobotę.
Wypadek awionetki zrzucającej szczepionki
Awionetka zrzucająca szczepionki dla lisów awaryjnie lądowała w miejscowości Jamno pod Łowiczem. Maszyna przewróciła się do góry kołami. Samolot wystartował z Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
28.08.2023 09:33
Bawili się i pomagali
W niedzielę w Gorzkowicach odbył się IV piknik profilaktyczny. Tegoroczna edycja była szczególna, gdyż została połączona z akcją charytatywną: "Mamy dla siebie czas" - Gramy dla Wioli. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Chcą pomóc małej Adeli. Ty też możesz!
#Wolbórz Ratuje Życie wraca z kolejną odsłoną akcji krwiodawstwa. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wakacyjną zbiórkę krwi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (06.08.2023) w godz. 10.00-14:00 w Wolborzu, przy ul. Świętokrzyskiej 5. Zbiórka dedykowana będzie Adeli z Wolborza, która pilnie potrzebuje krwi.
Skorzystaj! To szczepienie może uratować życie
W czerwcu ruszy powszechny, dobrowolny, darmowy program szczepień przeciwko HPV dla dziewczynek i chłopców w wieku 12 i 13 lat. W województwie łódzkim można ją wykonać w blisko 300 punktach.
Upamiętnili bohaterów akcji pod Czarnocinem
Obchody 80. rocznicy akcji pod Czarnocinem odbyły się we wtorek przy obelisku przy ulicy Kolejowej w Czarnocinie.
Dzień Dziecka i Dzień Europy w Łękach Szlacheckich
W Szkole Podstawowej w Łękach Szlacheckich uczczono Dzień Dziecka w wyjątkowy sposób. Święto Dzieci połączone zostało z Dniem Europy oraz akcją "Trzymaj formę".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat