Advertisement

Artykuły do tagu: PSP

Niebezpiecznie na wodach Zalewu Sulejowskiego
Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego mieli w ostatnich dniach sporo pracy. Interweniowali między innymi przy wypadku, w którym sternik skutera wodnego, płynąc razem z dzieckiem, uderzył w jacht z czteroosobową załogą. Dziecko oraz kobieta znajdująca się na pokładzie jachtu zostali ranni. WOPR wspierał też policję w poszukiwaniu zaginionego mężczyzny.
Tragiczny wypadek na A1 pod Piotrkowem. Nie żyją 3 osoby, w tym dziecko...
W sobotę tuż przed godziną 20. doszło do ogromnej tragedii na autostradzie A1 (338 km) w okolicach miejscowości Sierosław. Nie żyją trzy osoby. Według nieoficjalnych informacji byli to rodzice i ich małe dziecko.
Przeleciał nad rondem i dachował (AKTUALIZACJA)
Do groźnego wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek na drodze krajowej 74 w gminie Wola Krzysztoporska. Jak się okazało, kierowca był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Rondo, na którym doszło do wypadku, jest już od wielu miesięcy pozbawione oświetlenia.
Poważny pożar w okolicach Bugaja
Z odległości nawet kilkunastu kilometrów widoczne były kłęby dymu, które unosiły się nad Piotrkowem. Płonął budynek w okolicach ronda Bugaj, nieopodal ulicy Gipsowej. Na miejscu pracowali strażacy i inne służby. Część miasta pozbawiona była czasowo energii elektrycznej.
Pożar Audi na Świerczowskiej
Do groźnego pożaru doszło w sobotnie popołudnie w Piotrkowie. Audi całkowicie spłonęło.
Pożar przy ulicy Słowackiego. Zginęła kobieta
Kobieta zginęła w pożarze kamienicy przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Ogień pojawił się w środę po godzinie 23.00.
Groźny wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Concordii
Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło po godzinie 22. na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z al. Concordii w Piotrkowie. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z samochodów przewrócił się na bok.
Groźny pożar w Sulejowie. Ponad 30 strażaków w akcji
Do bardzo niebezpiecznego pożaru budynku gospodarczego doszło w piątkowe popołudnie w Sulejowie przy ulicy Górnej.
Seria pożarów w gminie Łęki Szlacheckie. Czy to wina podpalacza?
W ostatnim czasie strażacy gasili ponad 10 pożarów na ternie gminy Łęki Szlacheckich. Spłonęły m.in. trzy stodoły. Mieszkańcy w obawie o swój dobytek ostrzegają się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Boją się, że na ich terenie grasuje podpalacz.
Dachowanie auta na krajowej
Samochód osobowy dachował w Karlinie. Do tego zdarzenia doszło w środowy (19.07.2023) poranek na drodze krajowej nr 12.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat