Artykuły do tagu: drogi

Przed nami długi weekend. Na drogach więcej policyjnych patroli
Rozpoczęły się działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas zbliżającego się długiego weekendu. Funkcjonariusze zarówno z ziemi jak i z powietrza będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących drogami województwa łódzkiego.
Te drogi są już w pełni do dyspozycji kierowców
Burmistrz Sulejowa oraz pracownicy sulejowskiego magistratu dokonali odbioru ulicy Spacerowej w Sulejowie, odcinka od DK 12/74 w kierunku Podkałku, a także fragmentu między Witowem a Witowem-Kolonią. To oznacza, że oficjalnie zakończono już te inwestycje.
Modernizacja dróg w gminie Łęki Szlacheckie
Zadanie "Modernizacja dróg na terenie miejscowości Trzepnica-Kolonia" wykonane, na które gmina Łęki Szlacheckie otrzymała dofinansowanie z programu Polski Ład.
Remont dróg w kolejnych miejscowościach gminy Wola Krzysztoporska
Wygoda, Kacprów, Kolonia Bogdanów, Krężna, Kozierogi, Parzniewice, Parzniewiczki to kolejne miejscowości na terenie gminy Wola Krzysztoporska, w których wkrótce wyremontowane zostaną odcinki dróg. Gmina uzyskała dofinansowanie na wykonanie tych prac z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Ogólnopolski strajk rolników. Będą poważne utrudnienia w Piotrkowie i regionie (aktualizacja)
W środę rolnicy rozpoczną kolejny dzień protestów. Tym razem zablokują wiele dróg, co zdecydowanie wpłynie na sposób i czas poruszania się na terenie Piotrkowa Trybunalskiego jak i powiatu piotrkowskiego. W tym czasie policjanci będą zabezpieczać liczne zgromadzenia, jednocześnie będą oni wskazywać objazdy, a także kierować ruchem.
Będą poważne utrudnienia na drogach. Rolnicy zapowiadają kolejny protest
Znów będą liczne blokady dróg na terenie Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Na 20 marca rolnicy z naszego regionu zaplanowali protest. To kolejny wyraz sprzeciwu wobec Zielonemu Ładowi oraz niekontrolowanemu napływowi zboża i innych towarów z Ukrainy.
Na Różanej zakwitła droga
Niecodzienny happening miał miejsce na ul. Różanej w Piotrkowie Trybunalskim, ubytki w asfalcie wypełniły kwiaty. Czy to dobry sposób na zwrócenie uwagi na fatalną jakość dróg w mieście?
Czy na piotrkowskich drogach jest bezpiecznie?
Piotrków Trybunalski, jak wiele innych miast w Polsce, zmaga się z problemami związanymi z bezpieczeństwem na drogach. Pomimo podejmowanych działań, liczba wypadków nadal pozostaje duża. Do tego dochodzi poważny problem kierujących pod wpływem alkoholu.
Kolumny wojskowych pojazdów wyjechały na drogi
Biuro wojewody łódzkiego poinformowało, że przez najbliższe miesiące na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z cyklicznymi wojskowymi ćwiczeniami pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP. Warto pamiętać o tym, że nie należy wjeżdżać pomiędzy pojazdy jadące w takiej kolumnie.
Jeżdżąc samochodem ulicami Piotrkowa Trybunalskiego, warto bacznie obserwować drogę. Topniejący śnieg odsłonił liczne dziury i wyrwy. Przybywa ich z dnia na dzień. - Niektóre z nich są ogromne. Uważajcie, by nie urwać koła - napisał do nas jeden z naszych czytelników.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat