Advertisement

Artykuły do tagu: umowa

Ponad 7 tys. kradzieży mniej niż rok wcześniej
Policjanci z województwa łódzkiego podsumowali 365 dni swojej służby w minionym 2022 roku. Pracy było sporo, a funkcjonariusze tym razem przedstawili statystyki dotyczące przestępstw.
W minionym roku ponad 150 tys. wezwań
Ratownicy medyczni podsumowali miniony rok. Ambulanse Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi ponad 150 tys. razy wyjeżdżały nieść pomoc mieszkańcom województwa łódzkiego. Najczęściej pomocy potrzebowały kobiety oraz seniorzy.
W 2022 było mniej wypadków niż w poprzednich latach
W 2022 roku na drogach województwa łódzkiego policjanci odnotowali 25391 zdarzeń drogowych – 23179 kolizji i 2212 wypadków drogowych, w których zginęło 161 osób, a 2639 zostało rannych. To o 93 wypadki mniej niż w 2021 i o 222 mniej niż w roku 2020. Niższa niż w poprzednich latach jest też liczba osób poszkodowanych i ofiar śmiertelnych w tych zdarzeniach - w 2021 roku były to 2762 osoby ranne, a 191 zginęło, z kolei w 2020 obrażenia odniosło 2761 osób, a śmierć poniosło 219 osób.
Rok (2022) z głowy…i z przymrużeniem oka
Podsumowanie minionego roku z przymrużeniem oka. Przypominamy co wydarzyło się w Piotrkowie i regionie w 2022 roku.
Rozwój i szkolenia łódzkich Terytorialsów w 2022 roku
2022 był kolejnym intensywnym rokiem działań dla 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej. Równolegle z działaniami przeciwkryzysowymi odbywały się szkolenia i powołania nowych ochotników do służby.
Piotrkowscy strażacy statystycznie
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikowała w swoich mediach społecznościowych statystyki dotyczące pracy strażaków w 2022 roku. Wyjeżdżali oni do różnych interwencji prawie 2,5 tysiąca razy.
Jak napisać podsumowanie zawodowe w CV?
Oferty pracy często przyciągają wiele osób zainteresowanych objęciem oferowanego stanowiska. Z perspektywy działu HR stosy CV do przejrzenia to spore wyzwanie. Może się bowiem okazać, że doskonale dopasowana do stanowiska osoba, która świetnie odnalazłaby się w pracy, przepadnie w procesie rekrutacji tylko dlatego, że jej CV nie przykuło uwagi. W tym kontekście nie może dziwić, że sztuka napisania dobrego curriculum vitae bywa tak szeroko omawiana. Niniejszy artykuł skupia się na pozornie drobnym elemencie, który — gdy jest dobrze napisany — przyciąga zainteresowanie osób rekrutujących. Jak więc stworzyć ciekawe podsumowanie zawodowe?
W ZSP nr 2 będą uczyć się naprawiać elektryki i hybrydy
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie będą mieli okazję poznać tajniki samochodów elektrycznych i hybrydowych. Wszystko dzięki umowie z Politechniką Częstochowską, którą w środę podpisano w placówce.
Szczerbiec Wolbórz nadal niepokonany. Podsumowanie 9. kolejki
Szczerbiec Wolbórz ciągle wygrywa i niezmiennie prowadzi w piotrkowskiej klasie okręgowej. W ostatniej kolejce swoim rywalom ulegli Włókniarz Moszczenica i Concordia Piotrków.
Nowe ujęcie wody w Aleksandrowie
Umowa na realizację projektu pn.: "Budowa nowego ujęcia wody wraz z modernizacją ujęć istniejących celem zapewnienia wody dla mieszkańców Gminy Aleksandrów - Rządowy Fundusz Polski Ład” podpisana. W podpisaniu uczestniczyli wójt gminy Aleksandrów - Paweł Mamrot, zastępca wójta - Daniel Jasion, przewodnicząca Rady Gminy – Jolanta Rogozińska, skarbnik gminy – Michał Boraniecki oraz wykonawcy inwestycji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat