Advertisement

Artykuły do tagu: krew

Kolorowa promocja krwiodawstwa
Za nami IX Konkurs Plastyczny dla dzieci szkół podstawowych z powiatu piotrkowskiego. Zabawę, która była zarazem promocją i zachętą do oddawania krwi, zorganizowano w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa pod hasłem "Oddając Krew - Ratujesz Życie".
Promują krwiodawstwo od najmłodszych lat
Gala Konkursu Plastycznego organizowanego w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa odbędzie się w sobotę (25.11.2023) w Sulejowie. Hasło akcji to: "Oddając Krew - Ratujesz życie".
Oddaj krew i pomóż potrzebującym!
Wolbórz Ratuje Życie - już po raz kolejny w Wolborzu odbędzie się akcja pobory krwi. W niedzielę przy ul. Świętokrzyskiej 5 będzie można podzielić się tym najcenniejszym lekiem z potrzebującymi.
07.08.2023 10:04
Krwiodawcy nie zawiedli
Pomimo niesprzyjającej pogody krwiodawcy dopisali i tłumnie przybyli do Wolborza na Wakacyjną Akcję Poboru Krwi dla Adelki. Z uwagi na opady nie udało się rozstawić atrakcji, które były zaplanowane przez organizatorów. To jednak nie przeszkodziło w zebraniu ponad 20 litrów krwi.
Chcą pomóc małej Adeli. Ty też możesz!
#Wolbórz Ratuje Życie wraca z kolejną odsłoną akcji krwiodawstwa. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wakacyjną zbiórkę krwi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (06.08.2023) w godz. 10.00-14:00 w Wolborzu, przy ul. Świętokrzyskiej 5. Zbiórka dedykowana będzie Adeli z Wolborza, która pilnie potrzebuje krwi.
Brakuje krwi! Kto może pomóc?
Prosimy pomóżcie, bo nie jest dobrze - to środowy facebookowy apel łódzkiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Zaczyna brakować krwi, a pomóc może prawie każdy.
Zachęcają do pomocy i wspólnej zabawy
Krwiodawcy z Moszczenicy zachęcają do podzielenia się częścią siebie. Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się w niedzielę (23.07.2023) od 9.30 w siedzibie klubu HDK przy ul. Piotrkowskiej 13. Od 16.00 z kolei będzie można wziąć udział w specjalnym pikniku.
Zapraszają na akcję krwiodawstwa
Chcesz podzielić się darem najcenniejszym z możliwych? Weź udział w akcji krwiodawstwa, która organizowana jest już w niedzielę w Czarnocinie.
CRE zaprasza na zbiórkę krwi
Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego zaprasza na zbiórkę krwi. Już w środę będzie można podzielić się tym najcenniejszym darem, a dla uczestników zbiórki przewidziano także dodatkowe wydarzenia.
02.06.2023 11:14
Przyjdź i oddaj krew
Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski przy współpracy z Akademią Piotrkowską organizuje akcję krwiodawstwa. Każdy, kto chciałby się podzielić tym bezcennym lekiem, często potrzebnym do ratowania życia, powinien zarezerwować sobie czas w sobotę (03.06.2023) między 11.00 a 14.00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat