Artykuły do tagu: zbiórka

Parafialny festyn na rzecz potrzebującej piotrkowianki
II Parafialny Festyn Rodzinny odbył się w sobotę na placu przy kaplicy przy ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Podczas wydarzenia można było wesprzeć piotrkowiankę, która potrzebuje zewnętrznej windy.
Sulejowski piknik charytatywny. Pomagają Ani wrócić do zdrowia
Anna Ciszewska z Sulejowa zmaga się z naczyniakiem jamistym w obrębie pnia mózgu. Wolontariusze oraz przyjaciele sulejowianki zorganizowali w sobotę charytatywny piknik połączony ze zbiórką pieniędzy. Szansą na powrót Ani do zdrowia jest bowiem kosztowna operacja w niemieckim Hanowerze.
Kasia Małek prosi o pomoc w walce z chorobą
Kasia Małek jest córką, mamą, babcią. Wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, najbardziej agresywny i niebezpieczny nowotwór mózgu. Tomaszowianka prosi o Państwa pomoc.
Pomagał zawsze i wszystkim. Teraz Mirosław Świech potrzebuje naszego wsparcia!
Ruszyła publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz Mirosława Świecha, prezesa stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych wolontariuszy w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim. Przez lata pomagał innym, a teraz to my możemy mu pomóc. Wskutek ciężkiej choroby Mirosław Świech stracił nogę. Zebrane w czasie zbiórki fundusze zostaną przeznaczone na zakup protezy oraz na rehabilitację.
Możesz kupić więcej? Podziel się z potrzebującymi
Będą zbierać najpotrzebniejsze produkty dla najbardziej potrzebujących. Ogólnopolska akcja Banków Żywności zawita w piątek i sobotę (15-16.03.2024) także do Piotrkowa. Warto w tych dniach kupić jeden dodatkowy produkt, który dla kogoś może być bardzo ważny.
Wyjątkowy projekt uczniów I LO w Piotrkowie
Mistrzowie Pythona jest to projekt czwórki przyjaciół, uczniów 1LO w Piotrkowie Trybunalskim, realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, których ma wprowadzić w fascynujący świat programowania.
Znów chcą ratować życie. I ty możesz dołączyć!
Twoja krew ma moc pomagania! Akcja pod hasłem "Wolbórz Ratuje Życie" powraca. Po raz pierwszy w tym roku organizatorzy zapraszają do oddawania krwi w najbliższą niedzielę (18.02.2024) od godz. 10.00.
Zbiórka dla dzieci z ukraińskich domów dziecka
Parafia prawosławna w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi akcję pomocy dla dzieci z ukraińskich domów dziecka.
Oddali część siebie potrzebującym
54 osoby zostały zarejestrowane, a 48 z nich oddało krew w ramach akcji, przeprowadzonej podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie zebrano aż 21,6 litra tego bezcennego leku.
Moszczenica i Wola Krzysztoporska zagrały razem [ZDJĘCIA]
Moszczenicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbierał blisko 45 tysięcy złotych - kwotę 35 388,33 zł uzbierano w gminie Moszczenica, a 9546,61 zł przekazała Wola Krzysztoporska.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat