Artykuły do tagu: zbiórka

Grabica: zbiórka krwi dla druha Józefa Wocha
W sobotę w gminie Grabica odbędzie się zbiórka krwi dla druha Józefa Wocha. Zbiórka odbędzie się w sali OSP Grabica w godzinach 10:00-13:00.
Już w niedzielę gramy z WOŚP - program
Już w niedzielę odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele atrakcji czeka także w Piotrkowie. Sprawdziliśmy, co czeka nas w ten weekend.
Zbiórka krwi zakończona sukcesem
Oddano ponad 17,5 litra krwi. Za nami pierwsza w tym roku zbiórka pod hasłem "WolbórzRatujeŻycie".
Oddaj krew, to lek na wagę złota!
Pierwsza w tym roku akcja honorowego oddawania krwi w Wolborzu odbędzie się 23 stycznia. Dla jej uczestników przygotowano liczne atrakcje i upominki, które mają być podziękowaniem za podzielenie się najcenniejszym lekiem, jakim jest właśnie krew.
Pomóż Patrykowi podczas
W Sulejowie zapanowała przedświąteczna atmosfera i chęć niesienia pomocy. Podczas 5. Wigilii z Serca, która odbędzie się już w sobotę (18.12.2021), odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorego Patryka Kabzińskiego. Zaplanowano m.in. licytacje, w czasie których będzie można zakupić ciekawe przedmioty, ale także usługi. Spotkanie odbędzie się w formie on-line.
Ponad 30 litrów krwi zebrano w Moszczenicy
Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się ostatnia w tym roku zbiórka, zorganizowana przez przedstawicieli HDK PCK Moszczenica. Chęć udziału w akcji wyraziło 80 osób. Ostatecznie tym drogocennym lekiem podzieliło się 68 krwiodawców, a łącznie udało się zebrać 30,6 litra krwi.
Gwiazdka dla Seniora w Gorzkowicach
"Gwiazdka dla seniora" to tytuł zbiórki, którą na rzecz osób potrzebujących przeprowadzili pracownicy Urzędu Gminy oraz członkowie Młodzieżowej Rady Miasta.
„Bilet kupujesz, miskę fundujesz
1 grudnia ruszyła akcja miska dla psa, zorganizowana przez firmę Provema z Katowic, polegająca na zbieraniu karmy dla psów w schroniskach. Wydarzenie potrwa do końca stycznia 2022 roku.
Podziel się sobą na święta. Zbiórka krwi w Moszczenicy
Już po raz kolejny w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy odbędzie się akcja oddawania krwi zorganizowana przez HDK PCK Moszczenica. Tym razem ma ona pomóc 3-letniemu Józiowi, 7-letniemu Filipowi oraz panu Tomaszowi.
Sukces świątecznej zbiórki w Rozprzy
Piotrkowscy policjanci oraz członkowie OSP Rozprza wspólnie przeprowadzili na terenie gminy świąteczną zbiórkę na rzecz podopiecznych Domu Małego Dziecka w Piotrkowie. W sobotę od godziny 9:00, funkcjonariuszy oraz druhów można było spotkać pod sklepami w Rozprzy oraz Niechcicach i wesprzeć inicjatywę. Akcja cieszyła się powodzeniem wśród lokalnej społeczności i do końca dnia sala lokalnej OSP wypełniła się darami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat