Artykuły do tagu: Przygłów

Zderzenie trzech samochodów w Przygłowie. Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych i lawety. DK12 była zablokowana
Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze Krajowej nr 12 w Przygłowie. Jedna osoba została ranna.
Powstaje ścieżka rowerowa między Piotrkowem a Przygłowem. Kiedy będzie gotowa?
Trwa budowa ścieżki rowerowej między Piotrkowem a Przygłowem. Nowa droga dla rowerzystów ma być gotowa jesienią tego roku.
Ćwiczenia terenowe z gaszenia pożarów lasów
Sezon letni coraz bliżej, a wraz z nim zwiększające się ryzyko zagrożeń pożarowych w lasach. Dlatego na terenie wspólnoty leśnej w Przygłowie odbyły się ćwiczenia dotyczące gaszenia obszarów leśnych w miejscach trudno dostępnych. Ćwiczyli strażacy, służba leśna, sekcje dronowe oraz uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół CKZ w Bujnach. Łącznie w tym wydarzeniu wzięło udział blisko 80 osób.
Uratowali życie 9-miesięcznego Leona
Dzięki szybkim działaniom, a także współpracy służb, 9-miesięczny Leon trafił na czas pod opiekę medyków. Policjant, druh Ochotniczej Straży Pożarnej, dyżurny piotrkowskiej jednostki, a także personel medyczny stanęli na wysokości zadania, by nieść pomoc chłopcu. Dzięki temu mały Leon, pod opieką medyków dochodzi do zdrowia.
Rolnicy protestują. Paraliż komunikacyjny na drogach regionu
Rolnicy rozpoczęli kolejny ogólnopolski strajk. W całym kraju - także w naszym regionie - występują liczne utrudnienia i blokady dróg.
Krok od tragedii. Karetka utknęła na podjeździe
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek nad ranem (29.12) w Przygłowie na ul. Krzywej. Karetka, która wiozła pacjenta, utknęła na podjeździe, zsuwając się do rowu.
Kolejna jednostka z powiatu z nowym samochodem strażackim
Do jednostki OSP w Przygłowie trafił fabrycznie nowy średni samochód ratowniczo – gaśniczy, który z wielką ekscytacją powitali strażacy, członkowie Młodzieżowej i Dziecięcej Drużyny Pożarniczej, przedstawiciele lokalnych władz oraz okoliczni mieszkańcy.
Kto w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim zdobył „Moce nadŁódzkie”?
Dziś podpisano umowy dotyczące dwóch ofert dofinansowanych z wojewódzkiego programu „Moce nadŁódzkie”, które zrealizowane zostaną na terenie powiatu piotrkowskiego. Pierwsza z nich to projekt „Dąb Papieski - żywy pomnik pamięci Jana Pawła II” zgłoszony przez OSP Przygłów. Drugą jest koncert patriotyczny organizowany w Wolborzu przez Stowarzyszenie Folkloru Miejskiego Agrafa z Piotrkowa Trybunalskiego.
Strażackie zawody
Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych odbyły się w niedzielę w Przygłowie. Mimo iż, tamtejsza jednostka OSP organizuje je od kilkunastu lat, po raz pierwszy zmagania strażaków ochotników miały rangę wojewódzką.
Zderzenie ciężarówek na DK12 w Przygłowie
Kolejne zdarzenie na DK 12 w rejonie Piotrkowa. W Przygłowie zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat