Advertisement

Artykuły do tagu: DK 12

 W Sulejowie powstanie drugi most? 
Czy budowa tymczasowej przeprawy na Pilicy będzie rozwiązaniem problemów komunikacyjnych, które powstaną w trakcie przebudowy mostu w Sulejowie? Wprowadzenie takiego rozwiązania rozważają urzędnicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Strażacy usuwali drzewa z
Pochylone drzewa pomiędzy Przygłowem a Sulejowem zagrażały bezpieczeństwu kierowców jadących krajową "dwunastką". Dzięki interwencji druhów z OSP KSRG Przygłów problem szybko udało się zlikwidować.
10.02.2022 17:00
Groźnie na DK 12
Do kolejnego groźnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 12. Tym razem w Poniatowie. Do zderzenia samochodu dostawczego marki Hyundai z Oplem Corsą doszło w czwartek około 11:00.
Zderzenie na DK 12 w Piotrkowie. Ogromne korki!
Przy wyjeździe z Piotrkowa na Sulejów zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Droga jest zablokowana, a w tej części miasta tworzą się ogromne korki.
Cztery auta zderzyły się na DK12[AKTUALIZACJA]
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Korytnicy na krajowej "dwunastce". Droga była zamknięta dla ruchu, a potem ruch odbywał się wahadłowo. Przed godz. 14:00 droga została udrożniona.
Wypadek na dwunastce. Kolejny
Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło w niedzielę przed 16 we Włodzimierzowie na krajowej 12. Droga była całkowicie zablokowana przez ponad dwie godziny. Policja wyznaczyła objazdy.
Kolejny wypadek na DK 12 w Przygłowie
Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło w nocy z środy na czwartek ok. 23:45 na krajowej 12.
Dwudniowy protest rolników w Rękoraju
48-godzinny strajk rolników z Agrounii odbędzie się w środę i czwartek w Rękoraju w gm. Moszczenica. Piotrkowski sąd oddalił bowiem decyzję wójta o zakazie zgromadzenia.
Czołowe zderzenie 2 samochodów
W godzinach wczesnoporannych w miejscowości Wola Bykowska na DK 12 /91 doszło do czołowego zderzenie dwóch samochodów osobowych. W jego wyniku obaj kierujący trafili do szpitala.
Kolejny wypadek na DK 12 [ZDJĘCIA]
Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło w sobotę ok. 12:00 na DK 12 w Karlinie. Poszkodowany kierowca VW Polo trafił do szpitala w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat