Wypadek na drodze Piotrków - Sulejów

Region Sobota, 22 czerwca 202417
Dwa samochody: ciężarowy i osobowy zderzyły się w Przygłowie na krajowej 12. Do zdarzenia doszło w sobotę po 8:00. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga była zablokowana.

 

 

OSP KSRG Przygłów (https://www.facebook.com/ospprzyglow)

Przygłów DK 12 (407 km) zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. W tej chwili droga jest zablokowana w obu kierunkach. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Trwają działania służb.

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmm ~Hmmm (Gość)22.06.2024 14:58

Sytuacje z kilku godzin z wczorajszego dnia. Na drodze 42 (okolice Konskich) ograniczenie do 70km/h (ja jechałem ok. 75 więc nie byłem jakimś zawalidrogą) to mnie śmieciarka na siłę wyprzedzała, a zaraz za nią osobówka. Co tam, że ruch był spory, więc i tak jechali tuż przede mną przez ładnych kilkanaście km. Inny pajac, na ograniczeniu 50km/h jechał mi na zderzaku.. tirem. Kolejny kolo z ciężarówki, na 70, też jazda na zderzaku. Kolejny koleś z beczkowozu na 70 przyklejony do zderzaka. Następny driver BMW. Wahadełko z sygnalizacja, a ten omija sznur stojących aut i heja na czerwonym. A najlepszy był kierowiec z tzw. "wanny" w stronę Kielc. Cisnął pasem do wyprzedzania na wzniesieniu i próbował wyprzedzić kolumnę aut, a że pasa mu zabrakło to najpierw pociągnął po zamalowanej a później na siłę wepchnął się między osobówki. Co ci ludzie mają w głowach... Rozumiem, że czasami każdemu zdarza się coś zrobić nieświadomie... ale to to już jest szczyt drogowego chamstwa.
Ps.droga w Kalku też jest nieciekawa. Jeżdżą tam ile fabryka dała i mijanka na lusterka, bo przecież żaden panicz nie zwolni i najlepiej środkiem jechać.

181


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)24.06.2024 09:26

Bo po prostu jeżdżą kamikadze, a nie kierowcy.Im większe gabarytowo auto,tym mniej rozumu pod kopułą.Kierowcom osobówek proponuję zaopatrzyć się w CB radio i jeb.. przez to radio tych bandytów drogowych jadących im na zderzaku.Ja od kilkunastu lat to robię.I mówię im przez radio - chcesz jechać prędzej niż ja, to mnie wyprzedź, a nie poganiaj.To jest dobre lekarstwo na tych imbecybeli.

40


RD ~RD (Gość)22.06.2024 09:23

Hmmm Paserrati i wszystko jasne

42


Pieszy ~Pieszy (Gość)22.06.2024 09:48

Prosta droga a jednak problem

100


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat