Advertisement

Artykuły do tagu: Zbiórka

Przekaż żywność potrzebującym
Stowarzyszenie Centrum Pomocy „Panaceum”, które prowadzi w Piotrkowie Trybunalskim Schronisko dla osób w kryzysie bezdomności, wspólnie z Łódzkim Bankiem Żywności im. Marka Edelmana zorganizuje - jak co roku - Świąteczną Zbiórkę Żywności dla osób najbardziej potrzebujących. Oprócz Piotrkowa, wolontariusze pojawią się też w sklepach w Radomsku.
Przyłącz się do kolejnej kwesty
Już po raz 36 z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się kwesta na ratowanie kolejnych nagrobków Starego Cmentarza Rzymskokatolickiego. Będzie ona prowadzona przed bramami piotrkowskich cmentarzy od 31 października do 2 listopada w godzinach od 9:00 do 17:00.
Został okaleczony przed laty. Teraz ma szansę odzyskać zdrowie
Pan Sylwester wiele lat temu uczestniczył w wypadku samochodowym, który diametralnie zmienił jego życie. Pracując jako zawodowy kierowca ciężarówki, jechał do Danii. Niestety kurs nie został dokończony. Mężczyzna trafił od niemieckiego szpitala, a tam okazało się, że obrażenia są naprawdę poważne. Wskutek tego zdarzenia stracił między innymi wzrok w prawym oku. Teraz jednak pojawiło się światełko w tunelu i nadzieja na jego odzyskanie oraz na powrót do ukochanego zawodu.
Pierwszy bal wojowniczki. Przyjdź i pomóż!
Już 6 października w Piotrkowie odbędzie się pierwszy bal charytatywny dla Marysi Dzielnej Wojowniczki. Można przyjść, dobrze się bawić, a przy okazji pomóc w rehabilitacji dziewczynki.
Pomóżmy młodemu pływakowi z Piotrkowa dotrzeć na Mistrzostwa Europy
Piętnastoletni pływak z Piotrkowa Trybunalskiego, Bartosz Sokalski jest najmłodszym Mistrzem Polski, startującym zarówno w kategorii OPEN jak i ZD. Teraz wypływa na szerokie wody, spełniając swoje marzenie o reprezentowaniu Polski na Mistrzostwach Europy w Padwie. Aby tam dotrzeć, potrzebuje jednak naszego wsparcia.
Koalicja Obywatelska rozpoczęła w Piotrkowie zbieranie podpisów, aby zarejestrować swoją listę wyborczą. Zorganizowano z tej okazji briefing prasowy, którego tematem była Akademia Piotrkowska.
Biegnie przez Polskę, by pokonać SMA
Mateusz Cyrwus biegnie przez całą Polskę, aby zbierać pieniądze na najdroższy lek świata. Pokonanie trasy znad Bałtyku do Tatr ma na celu nagłośnienie zbiórki pieniędzy dla chorej na SMA, dwuletniej Kamilki Gil. Jednym z przystanków na trasie biegu był Piotrków Trybunalski.
Zebrali tony elektrośmieci
Zdecydowanym sukcesem zakończyła się akcja druhów z czternastu jednostek OSP z gminy Wolbórz. Strażacy włączyli się w ogólnopolską inicjatywę zebrania jak największej ilości elektrośmieci. Liczenie łącznej wagi odpadów wciąż trwa, ale już wiadomo, że mówimy o wielkiej masie.
Będzie rozbiórka rudery przy Garbarskiej?
Na Garbarskiej będzie w końcu ładniej i bezpieczniej? Wiele na to wskazuje. Miasto planuje bowiem rozbiórkę znajdującej się tam rudery. To jednak nie koniec ciekawych informacji związanych z tym budynkiem.
CRE zaprasza na zbiórkę krwi
Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego zaprasza na zbiórkę krwi. Już w środę będzie można podzielić się tym najcenniejszym darem, a dla uczestników zbiórki przewidziano także dodatkowe wydarzenia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat