Artykuły do tagu: WOŚP

Piotrkowski Sztab WOŚP 3657 przedstawił wyniki zbiórki
Wynik 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce to ponad 281 milionów złotych! Piotrkowski sztab nr 3657 przedstawił w piątek (29.03) swoje wyniki.
Oddali część siebie potrzebującym
54 osoby zostały zarejestrowane, a 48 z nich oddało krew w ramach akcji, przeprowadzonej podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie zebrano aż 21,6 litra tego bezcennego leku.
Moszczenica i Wola Krzysztoporska zagrały razem [ZDJĘCIA]
Moszczenicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbierał blisko 45 tysięcy złotych - kwotę 35 388,33 zł uzbierano w gminie Moszczenica, a 9546,61 zł przekazała Wola Krzysztoporska.
W Focus Mall gra WOŚP! (ZDJĘCIA)
Moc atrakcji czeka w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Mieszkańcy regionu tłumnie ruszyli, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
32. Finał WOŚP za nami! C-Bool porwał piotrkowską publiczność [ZDJĘCIA, FILM]
W tym roku główne wydarzenia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyły się na Powiatowym Centrum Przesiadkowym w Piotrkowie. To w miejscu dawnego dworca PKS umieszczono scenę główną. W samo południe rozpoczął się Przystanek WOŚP, który potrwał do godzin wieczornych. Na zakończenie dnia C-Bool przekazał mnóstwo pozytywnej energii.
Wolontariusze wyszli na ulice Piotrkowa
Rozpoczął się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piotrkowscy wolontariusze wyruszyli już na ulice miasta, aby zebrać jak największą sumę pieniędzy. W Piotrkowie w zbiórce bierze udział około 1000 wolontariuszy.
Pomogli poprzez sport. Przeszli, pobiegli, pojechali, aby wesprzeć WOŚP
Mieszkańcy Piotrkowa i regionu ponownie nie zawiedli. Już po raz ósmy wzięli liczny udział w biegu "Policz się z cukrzycą", który miał miejsce na Wierzejach. Na starcie stanęło ponad 200 uczestników.
Wośpowa dyskoteka za nami
Członkowie piotrkowskiego sztabu WOŚP #3657 zorganizowali Wośpową Dyskotekę. Impreza odbyła się w Językowej Szkole Podstawowej im. Agnieszki Holland w Piotrkowie i potrwała do godz. 22:00.
Ostatnie przygotowania przed startem 32. Finału WOŚP
Kolejni wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odebrali swoje pakiety. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w finale WOŚP, którzy wcześniej się zarejestrowali, zgromadzili się w Językowej Szkole Podstawowej im. Agnieszki Holland w Piotrkowie. Tam przedstawiciele piotrkowskiego sztabu WOŚP #3657 rozdali im m.in. puszki, czy serduszka.
Już w niedzielę gra WOŚP. Sprawdźcie, co będzie się działo w Piotrkowie i regionie!
Morsowanie, biegi, koncerty, licytacje, pokazy artystyczne, akcja krwiodawstwa i wiele innych - niedziela w Piotrkowie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Sprawdziliśmy, co będzie się działo podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat