Advertisement

Artykuły do tagu: finał

Zapraszają na wielkie święto siatkówki
Wielki finał Siatkarskiej Ligi Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim już w najbliższy weekend. Nadszedł czas na ostatni akcent sezonu 2022/2023. Przez blisko 10 miesięcy 12 zespołów rywalizowało w zmaganiach, zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. O ostateczny triumf powalczą Mamrot Wilkowyje i Wola Krzysztoporska Volleyball Club.
Piotrków zagrał dla WOŚP. Wolontariusze kwestowali na ulicach miasta
Za nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Młodzi ludzie mogli dłużej pospać bądź posiedzieć przed komputerem, ale zdecydowali się wspomóc akcję.
Ponad 1000 wolontariuszy w Piotrkowie. W niedzielę gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Już w niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grać, i to w różnych miejscach, będziemy także w Piotrkowie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, koncertów i prezentacji artystycznych, licytacji oraz aktywności na świeżym powietrzu. Granie z WOŚP rozpoczniemy od rana, a potrwa ono do późnych godzin wieczornych.
Zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
W najbliższy weekend (28-29.01.2023) odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze będą kwestować także na terenie gminy Wolbórz. Nie zabraknie też koncertów oraz wydarzeń towarzyszących.
Sztab 4615 szykuje się na Finał WOŚP
Już 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W środowe popołudnie odwiedziliśmy piotrkowskich sztab 4615, w którym trwają intensywne przygotowania.
Aleksandra Gronowska IV Wicemiss Polski
Aleksandra Gronowska z Piotrkowa została IV Wicemiss Polski. Finał konkursu piękności odbył się w niedzielny wieczór w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu, a zmagania można było oglądać w telewizji Polsat.
Udany turniej siatkówki plażowej w Sulejowie [MNÓSTWO ZDJĘĆ]
Po zmaganiach młodych zawodników, władze Sulejowa otrzymały miano organizacji turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022. Widzowie przez kilka ostatnich dni mogli oglądać utytułowanych zawodników, członków kadry narodowej i być może przyszłych olimpijczyków. Upał dał się we znaki, a równie gorący był doping dla zawodników i zawodniczek.
„Kiler” na finał Dni Gorzkowic [ZDJĘCIA I FILMY]
Elektryczne Gitary ze swoimi największymi przebojami i nieśmiertelnym „Kilerem” zagrali na finał Dni Gorzkowic. Przez dwa ostatnie dni na stadionie przy ul. Cmentarnej bawiły się tysiące ludzi.
Do kogo powędrowała Rubinowa Hortensja? (ZDJĘCIA)
Gala podsumowująca jubileuszową pięćdziesiątą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję” odbyła się w sobotę, 7 maja, w Mediatece 800-lecia, w Piotrkowie Trybunalskim. W jej trakcie odbyło się uroczyste ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu.
Sztab #4615 podsumował 30. finał WOŚP
97 412,42 zł - tyle zebrał piotrkowski sztab #4615 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający w centrum Focus Mall. Przedstawiciele sztabu podsumowali 30. finał WOŚP.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat