Artykuły do tagu: Mistrzostwa

Dopingowali polskich piłkarzy. Ci jednak przegrali z Austrią
Polska przegrała z Austrią 1-3 w swoim drugim meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Spotkanie można było oglądać m.in. w Strefie Kibica zorganizowanej w Amfiteatrze Miejskim.
Wiktoria z brązem Mistrzostw Europy!
Wiktoria Guść zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w pływaniu, które w tym roku odbywają się w Belgradzie. Biało-Czerwona pływacka sztafeta 4x100 metrów z piotrkowianką w składzie zaprezentowała się bardzo dobrze podczas czempionatu, co przełożyło się na pierwszy medal dla Polski w tych zawodach.
Sulejowianki wystąpią w mistrzostwach Europy!
Mażoretki Perły Sulejów będą mogły reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy federacji MWF, które odbędą się od 4 do 7 lipca 2024 roku w czeskim Libercu. Jak same podkreślają, nadal nie mogą uwierzyć w szansę, jaką otrzymały.
Tuż poza podium w Inowrocławiu
Za nami drugi turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. W zmaganiach uczestniczą zawodnicy BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski. Po zwycięstwie na inaugurację sezonu, tym razem nasza drużyna uplasowała się tuż poza podium.
Walka o mistrzostwo Polski zacznie się w Sulejowie
Orlen Beach Volley Tour 2024 już w weekend zawita do Sulejowa. Pierwszy etap eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn rozpocznie się już w piątek, 24 maja 2024 roku, a zwycięzców sulejowskiego turnieju poznamy w niedzielę, 26 maja 2024 roku.
Młodzi zapaśnicy najlepsi w Polsce
Młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski do lat 20. Impreza odbyła się w Kostrzynie nad Odrą, a zawodnicy AKS-u przywieźli do Piotrkowa Trybunalskiego cztery medale.
Świetne występy mażoretek z Sulejowa!
Mnóstwo emocji towarzyszyło zawodniczkom i kibicom w czasie Mistrzostw Polski Środkowej Mażoretek. Do Sulejowa przyjechały drużyny z województwa łódzkiego, ale również mazowieckiego i wielkopolskiego. Co istotne, z sukcesem zmagania kończyły reprezentantki gospodarzy.
Młodzi karatecy z medalami
W miniony weekend (20-21.04.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Sport Arena Łódź 2024. Karatecy na co dzień trenujący w Piotrkowie Trybunalskim pod okiem swojego trenera Rafała Michalaka, zdobyli podczas tej imprezy 3 brązowe medale.
Kwiecień w Sulejowie będzie należał do mażoretek
Rywalizacje mażoretek okręgu północno-wschodniego i polski środkowej, odbędą się w kwietniu w Sulejowie. Zmagania taneczne młodych artystek będzie można śledzić 20 i 28 kwietnia.
Piotrkowscy szczypiorniści odpadli z gry o Mistrzostwo Polski
Juniorzy Młodsi Piotrkowianina nie zwojują Mistrzostw Polski. Piotrkowscy szczypiorniści zakończyli przygodę z tym rozgrywkami na etapie 1/16 finału. W hali ZSP nr 4 w Piotrkowie ekipa Kamila Wasilewskiego wygrała tylko jedno z trzech rozegranych spotkań.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat