Advertisement

Artykuły do tagu: medal

Piotrkowianin powalczy dziś w finale mistrzostw Europy
Trwają mistrzostwa Europy do lat 17 w zapasach, które odbywają się w albańskiej Tiranie. Pierwszego dnia zawodów znakomicie spisał się Stanisław Fussy, czyli zawodnik na co dzień występujący w AKS-ie Piotrków Trybunalski, który awansował do finału.
Max Danielak mistrzem Polski
Max Danielak ze złotym medalem Mistrzostw Polski U19. Złoty krążek zawodnik Ruchu wywalczył w grze deblowej w parze z Dawidem Perkowski (UKS Hubal Białystok).
Piotrkowskie cheerleaderki zdobyły Pomorze!
Cheerleaders Simare z kolejnym sukcesem! Tym razem podczas Mistrzostw Pomorza, które jednocześnie były jednym z turniejów z cyklu Grad Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.
Mateusz Bernatek mistrzem Polski
Mateusz Bernatek z kolejnym tytułem mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. Piotrkowianin tytuł wywalczył podczas zawodów, które w weekend odbyły się w Raciborzu.
Złota Guść wystąpi w Chinach i Irlandii
Piotrkowianka Wiktoria Guść uzyskała kwalifikacje na Uniwersjadę Chengdu w Chinach, którą zaplanowano w pierwszym tygodniu sierpnia oraz na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23. Te z kolei zorganizują Irlandczycy w dniach 11-13 sierpnia, a miejscem pływackich zmagań będzie Dublin.
Małżeństwa z 50-letnim stażem odebrały medale
Aż 29 par z gminy Rozprza obchodziło jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. Uroczystość z wręczeniem Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie poprowadziła Urszula Wiśniewska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rozprzy.
Wielkie sukcesy piotrkowskich karateków
Sukces Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate 'Washi'. Za nami 28. Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite. W Wieliczce wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z 34 klubów. Doskonale zaprezentowali się na nich przedstawiciele Oyama Karate 'Washi ' z Piotrkowa.
Wywalczył srebro w Mistrzostwach Polski!
Za nami Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w Wieliczce. Z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowali: Mateusz Bińczyk, który uplasował się na piątej pozycji oraz Piotr Kotlicki także sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobre starty odnotowali Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk. Ukoronowaniem startu było jednak medalowe miejsce Kacpra Pawłowskiego.
03.04.2023 09:27
Złota Kinga Jaroniek!
Kinga Jaroniek wywalczyła tytuł międzynarodowej mistrzyni Polski kadetek. Zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego podczas rywalizacji w Chęcinach w kategorii 43 kg wygrała trzy walki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Odniosły sukces na Mistrzostwach Polski
Za nami Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym, które zorganizowano w Raszynie. Ten najważniejszy turniej w roku jest zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, a w rywalizacji z sukcesami uczestniczyły także reprezentantki piotrkowskiego klubu Cheerleaders Simare.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat