Artykuły do tagu: medal

Wiktoria z brązem Mistrzostw Europy!
Wiktoria Guść zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w pływaniu, które w tym roku odbywają się w Belgradzie. Biało-Czerwona pływacka sztafeta 4x100 metrów z piotrkowianką w składzie zaprezentowała się bardzo dobrze podczas czempionatu, co przełożyło się na pierwszy medal dla Polski w tych zawodach.
Sukces młodych szczypiornistów
W dniach 4-6 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim brali udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej w Dźwirzynie. Do Piotrkowa młodzi zawodnicy wrócili z brązowymi medalami.
06.06.2024 07:47
Mamy mistrza Europy!
Kamil Dzikowski został mistrzem Europy w Grapplingu. Podopieczny piotrkowskiego klubu Copacabana /Top Fit Center okazał się najlepszy w kategorii wiekowej do lat 17. Złoty medal zawisł na jego szyi po pokonaniu wszystkich przeciwników w formule 'w kimonach'. To jednak nie wszystko. Z czempionatu, który zorganizowano w Baku, młody fighter przywiózł też brązowy medal w formule bez kimon.
Jaskółki ponownie z medalami
Tancerze Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” od wielu lat zachwycają swoim kunsztem, talentem i wspaniałymi choreografiami, zdobywając nagrody na festiwalach, konkurach i zawodach. Nie inaczej było podczas „Dance Challenge Poraj Cup".
Strażacy świętowali swój dzień
Liczne odznaczenia i awanse zawodowe, do tego wiele słów uznania i życzeń od przełożonych oraz przybyłych gości. Tak w skrócie wyglądał Powiatowy Dzień Strażaka, który w tym roku zorganizowano w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów. Po oficjalnych uroczystościach każdy mógł skorzystać z atrakcji, przygotowanych w ramach pikniku rodzinnego.
Młodzi zapaśnicy najlepsi w Polsce
Młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski do lat 20. Impreza odbyła się w Kostrzynie nad Odrą, a zawodnicy AKS-u przywieźli do Piotrkowa Trybunalskiego cztery medale.
Świetne występy mażoretek z Sulejowa!
Mnóstwo emocji towarzyszyło zawodniczkom i kibicom w czasie Mistrzostw Polski Środkowej Mażoretek. Do Sulejowa przyjechały drużyny z województwa łódzkiego, ale również mazowieckiego i wielkopolskiego. Co istotne, z sukcesem zmagania kończyły reprezentantki gospodarzy.
Moc sukcesów zawodników Ruchu
Trzy duże imprezy i cztery miejsca na podium. Takim dorobkiem mogą się pochwalić reprezentanci KKS Ruchu Piotrków Trybunalski. Ostatnie tygodnie były więc udane dla młodych badmintonistów, bo do Piotrkowa przywieźli kolejne medale.
Wiemy kto zagra o medale. Finały już w sobotę
Za nami decydujące starcia w kontekście udziału w walce o medale w Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim. O tytuł najlepszej drużyny w sezonie 2023/2024 powalczą Sportowy Kamieńsk i Kombajn Wollejbal Tim. W meczu o 3 miejsce będziemy świadkiem derbów Piotrkowa Trybunalskiego. Ustępujący mistrz Mamrot Wilkowyje zmierzy się z Piotrkowską Akademią Sportu.
Młodzi karatecy z medalami
W miniony weekend (20-21.04.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Sport Arena Łódź 2024. Karatecy na co dzień trenujący w Piotrkowie Trybunalskim pod okiem swojego trenera Rafała Michalaka, zdobyli podczas tej imprezy 3 brązowe medale.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat