Advertisement

Artykuły do tagu: ME

Nauka poprzez zabawę w Mediatece
Początek czerwca bogaty jest w wydarzenia poświęcone dzieciom. Nie inaczej było w piotrkowskiej Mediatece. Organizatorzy z okazji Dnia Dziecka przygotowali wyjątkowy naukowy piknik.
Do Wolborza powrócił zamek [ZDJĘCIA]
Po blisko 300 latach do Wolborza powrócił zamek. W piątkowy wieczór przed kolegiatą uroczyście odsłonięto odlew, który przedstawia rekonstrukcję budowli. Uroczystość była jednym z obchodów 750-lecia nadania praw miejskich Wolborzowi.
Rola opiekuna medycznego w systemie służby zdrowia tematem I Forum Branży Medycznej
W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Piotrkowie Trybunalskim, w dniu 31.05.2023 r. odbyło się I FORUM BRANŻY MEDYCZNEJ.
Zaburzenia czucia, przewlekłe zmęczenie: pierwsze objawy SM mogą być dyskretne
Na stwardnienie rozsiane (SM) choruje w Polsce blisko 50 tys. osób. Początek choroby przypada zwykle na okres między 20, a 40 rokiem życia, częściej chorują kobiety. 30 maja obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości SM.
Piotrkowskie cheerleaderki zdobyły Pomorze!
Cheerleaders Simare z kolejnym sukcesem! Tym razem podczas Mistrzostw Pomorza, które jednocześnie były jednym z turniejów z cyklu Grad Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.
Oni obiecali nam przyszłość - powieść w przekładzie piotrkowianki Lili Wawrzynkowskiej
"Oni obiecali nam przyszłość. Opowieść o młodości i dojrzewaniu w nazistowskich Niemczech" - powieść historyczna autorstwa Renate Finckh, która ukazała się w Polsce w przekładzie piotrkowianki Lili Wawrzynkowskiej.
Dzień Dziecka w Mediatece
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy na wyjątkowy piknik naukowy!
Znamy laureatów konkursu o
Finałowa Gala 51. Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję” odbyła się w sobotę w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie. Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu, a wydarzenie uświetnił nastrojowy koncert piotrkowskiej artystki.
I Forum Branży Medycznej w Piotrkowie
Już 31 maja o godzinie 11.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego (MEDYK) odbędzie się I FORUM BRANŻY MEDYCZNEJ.
Odkrywamy znane i nieznane – Zamek w Oporowie koło Kutna
Kolejne ciekawe miejsce warte uwagi znajduje się w sporej odległości od Piotrkowa Trybunalskiego, ale warto poświęcić mu jeden z wolnych dni. To zamek, w którego murach pojawił się nie tylko Pan Samochodzik, ale też wielu rycerzy. Klimat czasów, w jakich żyli i walczyli można poczuć zatrzymując się obok zamku na nocleg. A co jeszcze warto wiedzieć na jego temat? Zapraszamy na garść ciekawostek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat