Advertisement

Artykuły do tagu: piłka nożna

3 dni temu, 16:05
Wyjaśnione?
W meczu 26. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się mistrz i lider z prowadzącym do niedawna wiceliderem. Kto okazał się lepszy?
29.05.2023 14:46
Olejnik – Zbyszko 11:3
Rzadko spotykanym wyczynem popisał się zawodnik Moszczenicy GG. W meczu 24. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej z drużyną Zbyszko Ogrody zdobył 11 bramek. Wszystkie, jakie tego dnia jego zespół strzelił.
24.05.2023 07:15
Znów grad goli
Piłkarze – amatorzy znów popisali się skutecznością w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. W dwóch rozegranych w weekend kolejkach strzelono łącznie 88 goli.
17.05.2023 08:20
Zmarła Jolanta Grzesiuk
Bardzo smutna informacja dla piłkarskiego środowiska w Piotrkowie. W środę zmarła Jolanta Grzesiuk, prezes PKS Polonia Piotrków.
Kiedyś Ekstraklasa, dziś Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kilkanaście lat temu był jedną z największych gwiazd piłkarskiej Ekstraklasy. Ba, przymierzano go nawet do reprezentacji Polski, jako że przyjął nasze obywatelstwo. Jego karierę na najwyższym szczeblu zatrzymała poważna kontuzja. Ale w piłkę Sergio Batata gra nadal.
09.05.2023 07:24
Co tam się wydarzyło?
Jeśli w sześciu meczach pada prawie sześćdziesiąt goli, to można się zastanawiać o jaką dyscyplinę sportu chodzi. Wyjaśniamy: o piłkę nożną.
02.05.2023 08:48
Sensacja wiosny
Prowadząca od wielu tygodni w tabeli piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Moszczenica GG doznała drugiej porażki w sezonie. Tym razem sposób na lidera znalazł Met-Stal.
25.04.2023 08:58
Zmiana wicelidera
Remis Eko Luka z KSTR Flexipal wykorzystał Barwil – Omega. Za plecami lidera Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej doszło do małej zmiany.
19.04.2023 09:50
Siedem goli lidera
Po zimowej przerwie na boiska stadionu miejskiego w Piotrkowie powrócili piłkarze – amatorzy. W niedzielę rozegrano zaległą kolejkę rundy jesiennej. Zmierzyły się w niej dwa czołowe zespoły Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
Wiadomości z Ekstraklasy - jak przedstawia się tabela?
Najświeższe wiadomości z ekstraklasy to nie tylko wyniki konkretnych meczów. Dowiedz się, jak wygląda terminarz spotkań i tabela ekstraklasy. Kto w tym sezonie ma szansę na znalezienie się na szczycie?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat