Artykuły do tagu: piłka nożna

Polonia ponownie ze zwycięstwem
W miniony weekend w IV lidze Polonia Piotrków wygrała pewnie z Włókniarzem Zelów. Natomiast w piotrkowskiej klasie okręgowej Concordia Piotrków ponownie zeszła z murawy pokonana. A jak prezentują się wyniki spotkań pozostałych ekip z naszego regionu? O tym poniżej.
Emocjonalny rollercoaster przy ul. Żwirki
Po zimowej przerwie powróciły rozgrywki piotrkowskiej klasy okręgowej. Po emocjonującym pojedynku Concordia Piotrków wywalczyła punkt. Sprawdzamy także, jak prezentowały się ekipy z naszego regionu grające w IV lidze, gdzie Polonia Piotrków zanotowała pierwsze ligowe zwycięstwo w 2024 roku.
Zagrali w X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka
Młodzi piłkarze LKS-U Czarnocin zwyciężyli w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy przystąpiło 6 ekip z powiatu piotrkowskiego.
Strażacy z gminy Wola Krzysztoporska zagrali o mistrzostwo w hali [ZDJĘCIA]
Osiem strażackich drużyn stanęło do rywalizacji o mistrzowski tytuł podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Wola Krzysztoporska. Turniej rozegrano 6 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gomulinie.
Jesienne piłkarskie ostatki
To już koniec rundy jesiennej w niższych klasach okręgowych. Z drużyn naszego regionu zdecydowanie najlepiej spisywała się piotrkowska Polonia, która po siedemnastu kolejkach znajduje się w ścisłej czołówce IV ligi. Dużo gorzej sytuacja wygląda w klasie okręgowej.
Polonia bez zwycięstwa w Łodzi
Sprawdzamy, co w miniony weekend działo się na piłkarskich boiskach w regionie piotrkowskim. W IV lidze Polonia Piotrków zanotowała kolejną porażkę. Piotrkowianie przegrali z rezerwami Widzewa. Minorowe nastroje panują także w ekipie Concordii, która w piotrkowskiej klasie okręgowej uległa Startowi Lgota Wielka.
06.11.2023 14:31
Zmarnowana szansa
W minionej serii gier w IV lidze Polonia Piotrków nie wykorzystała okazji na zostanie liderem rozgrywek. Piotrkowianie przegrali z będącą w strefie spadkowej Borutą Zgierz. W piotrkowskiej klasie okręgowej nie wygrała także Concordia Piotrków, która uległa Stali Niewiadów.
31.10.2023 11:47
Polonia tuż za liderem
W miniony weekend wiele działo się na boiskach IV ligi oraz piotrkowskiej klasy okręgowej. Polonia Piotrków zdobyła kolejny komplet punktów w sezonie i z powodzeniem goni lidera z Aleksandrowa Łódzkiego. Blisko sprawienia niespodzianki był Włókniarz Moszczenica w spotkaniu z LZS-em Justynów, jednak ostatecznie gospodarzom nie udało się zdobyć punktów.
Polonia wiceliderem IV ligi
W miniony weekend w IV lidze Polonia Piotrków podzieliła się punktami z Wartą Działoszyn, natomiast w piotrkowskiej klasie okręgowej Concordia zdobyła ważny komplet punktów w starciu z LKS-em Mierzyn. Obie piotrkowskie drużyny w swoich spotkaniach musiały sobie radzić, grając w „10”.
Piotrków ugościł europejskie reprezentacje
Piotrków Trybunalski wraz z Bełchatowem miał przyjemność gościć europejskie reprezentacje w pierwszej rundzie eliminacji do Mistrzostw Europy do lat 17 kobiet w piłce nożnej. Polki pewnie wywalczyły awans do kolejnej rundy, wygrywając kolejno z Islandią, Norwegią oraz Irlandią.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat