Świetny mecz piłkarzy Concordii. Wygrali z wiceliderem

Sobota, 19 października 20243
Piłkarze Concordii w kolejnym meczu piotrkowskiej klasy okręgowej pokonali niespodziewanie aż 4-0 MGKS Drzewicę, wicelidera tabeli. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Już po pierwszej połowie było jasne, że 3 punkty powinny zostać w Piotrkowie. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kwaśniak, K. Bujakowski i Sowa. Dodatkowo  w 43 minucie zawodnik z Drzewicy dostał czerwoną kartkę.

W drugiej połowie gości pogrążył Artur Jędrzejczyk. To ważna wygrana podopiecznych Ireneusza Komara. Przy takiej grze Concordia powinna bez problemu utrzymać się w klasie okręgowej.

W innym meczu LKS Mierzyn zremisował z Victorią Żytno 1-1 zdobywając drugi punkt w rozgrywkach (pierwszy zdobył w Piotrkowie). Jutro Szczerbiec Wolbórz podejmie Wolankę Wola Krzysztoporska.