Konflikt w Piotrcovii?
6 godzin temu, 20:35
Konflikt w Piotrcovii?
Były prezes, a ostatnio członek zarządu MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski zrezygnował z tej funkcji, w wydanym z tej okazji oświadczeniu informuje m.in., że podjął taką decyzję z powodu „dużej różnicy zdań w kwestii dalszego funkcjonowania klubu”, do tych słów odnieśli się już pozostali członkowie zarządu.
 Bokserzy powalczą w Sulejowie o mistrzostwo
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w boksie odbędą się w weekend w Sulejowie. Zawodniczki i zawodnicy będą walczyć w sali sportowej sulejowskiego Gimnazjum przy ulicy Koneckiej 45.
Koniec rundy zasadniczej
przedwczoraj, 08:53
Koniec rundy zasadniczej
Piotrcovia przegrała w środę w ostatnim meczu rundy zasadniczej z Energą AZS Koszalin 27:30 (11:15), niebawem piotrkowskie szczypiornistki rozpoczną zmagania w fazie play-out.
 Wiktoria najlepsza w województwie
Wiktoria Guść, zawodniczka piotrkowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin, jest aktualnie najlepszą pływaczką województwa łódzkiego wśród młodziczek (rocznik 2004/2005).
Piotrkowskie zapaśniczki znów na podium
5 medali wywalczyły zapaśniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Mistrzostw Polski Juniorek oraz Pucharu Polski Kadetek w zapasach kobiet, impreza odbyła się w miniony weekend w Zamościu.
Polonia popłynęła w Warcie
Poloniści przegrali w drugim meczu rundy wiosennej z Jutrzenką Warta 1:2 (0:1), honorową bramkę dla piotrkowskiej drużyny zdobył Adrian Malicki.
Haftina nie wykorzystała szansy
Wydawało się, że w tym roku hegemonia Barwilu-Omegi i Bieńka-Prym zostanie przerwana, ogromną szansę na wywalczenie tytułu mistrza piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej miała bowiem Haftina, piłkarze tego zespołu zmarnowali jednak swoją szansę w ostatnim meczu sezonu.
Piotrkowianin ograniczył swoje szanse na awans do fazy play-off
Po kompromitującej porażce w Elblągu szczypiorniści Piotrkowianina chcieli się zrehabilitować, wygrywając w sobotę ze Stalą Mielec. Po pierwszej połowie piotrkowianie prowadzili sześcioma bramkami, w drugiej roztrwonili jednak wypracowaną przewagę i ostatecznie przegrali ten mecz 23:25 (12:6).
Nagonka w podpiotrkowskim lesie
Takiej imprezy jeszcze w naszym regionie nie było, w maju członkowie piotrkowskiej grupy Fudu&Co. Sport Team zorganizują w Leśnej Osadzie Edukacyjnej w Kole cykl biegów leśnych pod hasłem NAGONKA.
Dmytro Zinchuk w Budowlance
W czwartek sala gimnastyczna ZSPi PO-W nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, popularnej Budowlanki, rozbrzmiewała niecodziennym dopingiem. Trener piłkarzy ręcznych Piotrkowianina Piotrków Trybunalski Dmytro Zinchuk poprowadził pokazowy trening z piłki ręcznej.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc