Wesoły handball Piotrcovii
18 godzin temu, 22:42
Wesoły handball Piotrcovii
Takim określeniem trener piotrkowskiego zespołu Rafał Przybylski podsumował wtorkowy sparing Piotrcovii z Koroną Handball Kielce i trudno mu się dziwić, ponieważ jego zespół po raz kolejny stracił więcej niż 30 bramek.
Brydżyści z WTKiT zdobyli puchar burmistrza
Pierwszy raz od siedmiu lat brydżyści z Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki wygrali mecz brydża sportowego z drużyną z Sulejowa.
Piotrkowianin zaczął od zwycięstwa i skończył remisem [Aktualizacja]
W piątek w Piotrkowie rozpoczął się sparingowy miniturniej, w którym oprócz Piotrkowianina uczestniczyły również MMTS Kwidzyn, KPR Gwardia Opole oraz czeski zespół TJ Sokol Nove Veseli. Piotrkowianin wygrał swój pierwszy mecz, pokonując Gwardię Opole 35:29 (17:16), w sobotę odbyły się trzy kolejne pojedynki.
Trzeba szukać punktów z Olimpią
W meczu z gdańskim Łączpolem nie udało się wywalczyć żadnych punktów, Piotrcovia przegrała to spotkanie 25:31 (11:15). Kolejny mecz 21 stycznia o , tym razem do Piotrkowa przyjedzie MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz, może wtedy piotrkowskie szczypiornistki zdobędą pierwsze w tym roku punkty.
Odwołanie Sejfu odrzucone
Wszystko wskazuje na to, że niezrzeszony Sejf Piotrków Trybunalski zakończył swoją przygodę z obecną edycją Pucharu Polski, członkowie Komisji Odwoławczej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej utrzymali w mocy decyzję wydaną przez działaczy Okręgowego Związku Piłki Nożnej, dotyczącą wykluczenia tej drużyny z rozgrywek.
1. Piotrkowski Bieg
Bieg zostanie zorganizowany już 15 stycznia w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizatorzy chcą w ten sposób zwrócić uwagę na tę podstępną chorobę, z którą zmaga się coraz więcej osób.
Sparingowy maraton Piotrkowianina [Aktualizacja!]
W tym tygodniu Piotrkowianin rozegra we własnej hali aż trzy sparingi, rywalami piotrkowskiego zespołu będą: czeska drużyna Házená Nové Veselí, MMTS Kwidzyn oraz Gwardia Opole. Z tym pierwszym zespołem Piotrkowianin miał się zmierzyć już w czwartek, ale to spotkanie przełożono.
Gminny Zarząd LZS ma nowego przewodniczącego
Tomasz Woźniak został nowym przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.
Gdyby nie te błędy...
07.01.2017 23:42
Gdyby nie te błędy...
O pierwszym w tym roku ligowym pojedynku szczypiornistki Piotrcovii powinny jak najszybciej zapomnieć, Kram Start Elbląg okazał się zbyt wymagającym rywalem, o ile w pierwszej połowie piotrkowianki nie ustępowały swoim rywalkom, to w drugiej zespół z Elbląga niemal w każdym aspekcie dominował na boisku i ostatecznie wygrał to spotkanie 33:27 (16:14).
Czy Piotrcovia odbije się od ligowego dna?
W najbliższą sobotę, 7 stycznia szczypiornistki Piotrcovii rozegrają pierwszy mecz w drugiej rundzie PGNiG Superligi. W Hali Relax zmierzą się ze Startem Elbląg. To będzie pierwsza szansa, żeby opuścić ostatnie miejsce w tabeli.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc