Piłkarze wznowią rozgrywki w sierpniu
Piłkarska runda jesienna sezonu 2017/2018 w okręgu piotrkowskim rozpocznie się 15 sierpnia, natomiast kilka dni wcześniej (6 sierpnia) odbędą się mecze pierwszej rundy Pucharu Polski, spotkania drugiej rundy zostaną rozegrane 12/13 sierpnia.
Podziękowania dla Czarnych Rozprza
Wójt Janusz Jędrzejczyk podziękował podczas Dni Rozprzy piłkarzom miejscowej drużyny za awans do piłkarskiej klasy okręgowej. W całym sezonie drużyna przegrała tylko jedno spotkanie.
Po raz pierwszy rywalizowali w nocy
I Nocny Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej zorganizowano w sobotę w nocy na boisku przy Centrum Rekreacyjnym OSiR przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. O zwycięstwo rywalizowało 15 męskich zespołów.
Sport / Piotrków / OSiR /  
Kenijczycy najlepsi w piotrkowskim półmaratonie
Rop Abel Kibet z Kenii wygrał III Nocny Półmaraton Piotrkowski bijąc rekord trasy i imprezy. Zawodnik z Afryki był najlepszy również w 2016 roku. Drugie miejsce dla jego rodaka - Too Silasa Kiprono a trzecie dla Ukraińca Pavla Vereckyiego.
Zmiana w Zarządzie Piotrcovii
Podczas Walnego Zebranie Sprawozdawczego członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego Piotrcovia, które odbyło się 22 czerwca, zdecydowano, że po rezygnacji Rafała Chmielewskiego nowym członkiem Zarządu MKS Piotrcovia zostanie Józef Ratajski.
Nie musisz biec, żeby coś wygrać...
Już w piątek (23 czerwca) odbędzie się III Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur, zawodnicy wystartują o 21.00, ale wcale nie trzeba uczestniczyć w tej imprezie, żeby coś wygrać.
Mateusz Bernatek w team100
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek znalazł się w gronie 100 sportowców, których przygotowania będą finansowane w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Fundacji Narodowej (PFN) team100 , który powstał z inicjatywy ministra Witolda Bańki. Wsparcie otrzymają młodzi (18-23 lata) i perspektywiczni sportowcy.
 Czołowa polska lekkoatletka dołączyła do KS Polanik
Marcelina Witek, lekkoatletka specjalizującą się w rzucie oszczepem, reprezentuje od 2017 roku Klub Sportowy Polanik Piotrków Trybunalski. 22-latka ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrzyni Polski juniorek i seniorek.
Piotrkowskie delfinki brylowały w Ostrowcu Świętokrzyskim
Tym razem pływacy UKS Delfin Piotrków Trybunalski rywalizowali podczas II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (13 lat). Zawody odbyły się jednocześnie w trzech miastach: Bochni, Gorzowie Wielkopolskim i Ostrowcu Świętokrzyskim i wystartowało w nich w sumie 361 kobiet i 389 mężczyzn ze 101 klubów. Najlepiej spośród piotrkowian spisały się Wiktoria Guść i Maja Gudź.
Młode szczypiornistki się rozkręcają
Dzięki zaangażowaniu rodziców, trenerek i sponsorów młode zawodniczki Piotrcovii wzięły udział w międzynarodowym turnieju XVII Summer Handball Cup Košice, który odbył się na Słowacji. Podczas zagranicznego debiutu piotrkowianki wywalczyły złoto i srebro.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc