Advertisement

Artykuły do tagu: Piłka Nożna

24.05.2023 07:15
Znów grad goli
Piłkarze – amatorzy znów popisali się skutecznością w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. W dwóch rozegranych w weekend kolejkach strzelono łącznie 88 goli.
17.05.2023 08:20
Zmarła Jolanta Grzesiuk
Bardzo smutna informacja dla piłkarskiego środowiska w Piotrkowie. W środę zmarła Jolanta Grzesiuk, prezes PKS Polonia Piotrków.
Kiedyś Ekstraklasa, dziś Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kilkanaście lat temu był jedną z największych gwiazd piłkarskiej Ekstraklasy. Ba, przymierzano go nawet do reprezentacji Polski, jako że przyjął nasze obywatelstwo. Jego karierę na najwyższym szczeblu zatrzymała poważna kontuzja. Ale w piłkę Sergio Batata gra nadal.
09.05.2023 07:24
Co tam się wydarzyło?
Jeśli w sześciu meczach pada prawie sześćdziesiąt goli, to można się zastanawiać o jaką dyscyplinę sportu chodzi. Wyjaśniamy: o piłkę nożną.
02.05.2023 08:48
Sensacja wiosny
Prowadząca od wielu tygodni w tabeli piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Moszczenica GG doznała drugiej porażki w sezonie. Tym razem sposób na lidera znalazł Met-Stal.
25.04.2023 08:58
Zmiana wicelidera
Remis Eko Luka z KSTR Flexipal wykorzystał Barwil – Omega. Za plecami lidera Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej doszło do małej zmiany.
19.04.2023 09:50
Siedem goli lidera
Po zimowej przerwie na boiska stadionu miejskiego w Piotrkowie powrócili piłkarze – amatorzy. W niedzielę rozegrano zaległą kolejkę rundy jesiennej. Zmierzyły się w niej dwa czołowe zespoły Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
Wiadomości z Ekstraklasy - jak przedstawia się tabela?
Najświeższe wiadomości z ekstraklasy to nie tylko wyniki konkretnych meczów. Dowiedz się, jak wygląda terminarz spotkań i tabela ekstraklasy. Kto w tym sezonie ma szansę na znalezienie się na szczycie?
04.04.2023 09:36
Mistrz ponownie mistrzem
Najbardziej utytułowany piotrkowski amatorski zespół piłkarski ponownie mistrzem. Barwil – Omega już na kilka kolejek przed końcem zapewnił sobie obronę tytułu. W miniony weekend zapadły jednak rozstrzygnięcia dotyczące pozostałych miejsc na podium.
28.03.2023 12:22
Walka trwa do końca
Co prawda kwestia tytułu mistrzowskiego została już rozstrzygnięta, ale w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej wciąż trwa walka o miejsca 2-5. Do końca rozgrywek jeszcze tylko dwie kolejki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat