Advertisement

Artykuły do tagu: Polonia

„To była niesamowita kobieta. Opoka dla rodziny, ale i dla klubu”
- To była niesamowita kobieta. Opoka dla rodziny, ale i dla naszego klubu – tak o zmarłej prezes PKS Polonii Piotrków Jolancie Grzesiuk mówi Jadwiga Wójcik, miejska radna, która wspólnie z panią Jolą od lat działała na rzecz piotrkowskiego klubu.
17.05.2023 08:20
Zmarła Jolanta Grzesiuk
Bardzo smutna informacja dla piłkarskiego środowiska w Piotrkowie. W środę zmarła Jolanta Grzesiuk, prezes PKS Polonia Piotrków.
Pewna Polonia, wysoka porażka Skalnika
Za nami osiemnasta kolejka rozgrywek czwartej ligi. Bardzo pewne zwycięstwo odniosła piotrkowska Polonia, która aż 4:1 wygrała ze Zrywem Wygoda. Przegrał za to Skalnik Sulejów, który wyraźnie uległ Borucie Zgierz.
Cenna wygrana Polonii, dobry mecz Skalnika
Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli w weekend piłkarze piotrkowskiej Polonii. W sobotę na własnym stadionie pokonali oni Orkana Buczek. Przegrał za to Skalnik Sulejów, który musiał uznać wyższość drugiej drużyny łódzkiego Widzewa.
Polonia zgasiła Jutrzenkę
To był świetny weekend dla czwartoligowych drużyn z naszego regionu. Wygrała zarówno Polonia Piotrków, jak i Skalnik Sulejów.
Szybko stracone bramki ustawiły mecz [ZDJĘCIA i FILM]
W prestiżowym starciu IV ligi PKS Polonia Piotrków przy licznie zgromadzonej publiczności przegrała z GKS-em Bełchatów. Wynik 3:0 nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania. Wygrał za to Skalnik Sulejów, który 2:0 pokonał Włókniarza Zelów.
Wygrane Polonii i Skalnika [ZDJĘCIA i WIDEO]
Polonia Piotrków i Skalnik Sulejów wygrały swoje mecze w dziewiątej kolejne rozgrywek Betcris IV ligi. Dzięki odniesionym zwycięstwom oba zespoły awansowały w tabeli.
20.06.2022 13:17
Piąte miejsce Polonii
64 punkty zdobyli piłkarze Polonii w rozgrywkach IV ligi. Sezon zakończył się w miniony weekend, a poloniści po rozegraniu 34 spotkań uplasowali się na piątym miejscu w ligowej tabeli.
Jan Michał Małek będzie pochowany w rodzinnym mieście. Piotrkowianin był wybitnym działaczem polonijnym
19 marca 2022 roku zmarł Jan Michał Małek. Piotrkowianin przez 8 lat mieszkał i pracował we Francji, skąd w 1967 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. W Ameryce aktywnie działał na rzecz Polski i Polaków, m.in. wydając książki, współpracując z licznymi organizacjami, a przede wszystkim zakładając Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE).
Ekstraklasowe granie w Piotrkowie
W Piotrkowie można było w sobotę zobaczyć piłkarzy, którzy na co dzień występują w PKO Ekstraklasie. Na boisku Polonii spotkanie sparingowe rozegrali zawodnicy Rakowa Częstochowa i Wisły Płock.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat