Advertisement

Artykuły do tagu: Focus Mall

Wyjątkowe warsztaty z upcyklingu w Focus Mall
W piątek (29.09) odbędą się wyjątkowe ekologiczne warsztaty Focus Mall w Piotrkowie. W centrum handlowym powstanie manufaktura szwalnicza, w której będzie można samodzielnie, z nieużywanych już banerów reklamowych wykroić, a następnie uczestniczyć w szyciu spersonalizowanej torby typu shopperka. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zgarnij nagrody na powrót do szkoły w Focus Mall w Piotrkowie
To już koniec wakacji. Za kilka dni rozpoczyna się nowy rok szkolny. Trwa gorący okres przygotowań i zakupów. Z tej okazji 1 i 2 września w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można wziąć udział w specjalnej grze zręcznościowej. Każdy kto podejmie się pokonania trasy zdalnie sterowanym modelem samochodu ma szansę wygrać nagrody będące przydatnymi elementami wyposażenia dla każdego ucznia.
Lato na sportowo w Focus Mall w Piotrkowie
Ciepłe, słoneczne dni wprost zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby letnie miesiące upływały aktywnie warto zadbać o odpowiedni stój, obuwie oraz sprzęt, które są niezbędne do uprawiania wybranego sportu. Powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, a wakacyjny czas stwarza do tego idealne warunki. Aby dobrze się przygotować warto odwiedzić sklepy sportowe w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie do letnich przygód.
Focus Mall w Piotrkowie wprowadził karty podarunkowe
Dawanie prezentów jest trudną sztuką. Nietrafiony drobiazg to kłopot zarówno dla tego kto go wręcza jak i dla adresata. Często kierując się dobrym wychowaniem ukrywamy rozczarowanie, bo przecież liczymy, że ktoś kto wręcza nam prezent dobrze zna nasz gust. Czy istnieje zatem prezent uniwersalny? Co podarować, żeby sprawić przyjemność? Rozwiązaniem może być karta podarunkowa, którą można zrealizować w wybranym sklepie Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.
Targi dla mam w Focus Mall
W piątek w Focus Mall odbywają się wyjątkowe targi dla mam. Inicjatywa została zorganizowana przez Klub Przedsiębiorczych Mam przy współpracy z piotrkowską galerią. Przyszłe, jak i obecne mamy, mogły skorzystać z wielu porad na temat powrotu do pracy, zdrowia, czy urody. Wydarzenie potrwa do godz. 19.00.
Focus zaprasza na targi dla wszystkich mam
Z okazji Dnia Matki na wyjątkowe targi zaprasza piotrkowska galeria Focus Mall. Będzie można skorzystać m.in. z strefy zdrowia i urody oraz uzyskać indywidualne porady.
Nowa aplikacja mobilna SPOT w Focus Mall w Piotrkowie
Od 12 kwietnia w Focus Mall w Piotrkowie będzie dostępna nowa aplikacja mobilna – SPOT. Zastąpi ona dotychczas funkcjonujący program SEZAM 2.0. SPOT to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala użytkownikom na otrzymywanie nagród za zakupy w centrum oraz korzystanie z licznych rabatów. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.
Targi Zdrowia i Urody w Focus Mall w Piotrkowie
Wiosna to świetny czas żeby zadbać o dobrą formę, czyli o zdrowie i wygląd. W sobotę 25 marca w Focus Mall w Piotrkowie odbędą się Targi Zdrowia i Urody, podczas których można będzie skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji i porad prowadzonych przez specjalistów. Odbędą się też pokazy dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie dbania o urodę, jak również sprawności fizycznej.
No to WIOsna! Modowe trendy i inspiracje
Nareszcie wiosna! Wszystko wokół budzi się do życia. To czas, aby po długich, zimowych miesiącach zrobić przegląd ubrań całej rodziny i wnieść do garderoby trochę świeżości i nowej energii. W sklepach Focus Mall w Piotrkowie znajdzie się coś dla każdego i na każdą okazję. Planując zakupy warto wybierać to, co przyniesie nam radość, pozwoli zabłysnąć, ale też zapewni wygodę. W ostatnich latach w modzie coraz bardziej widać odejście od strojów formalnych na rzecz bardziej komfortowych, wielofunkcyjnych i odmładzających.
Miłość dodaje skrzydeł! Walentynki w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to czas celebrowania uczuć jakie dzielimy z najbliższymi. Warto w ten wyjątkowy dzień wybrać się do Focus Mall w Piotrkowie. Specjalną atrakcją dla wszystkich zakochanych i kochających będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w miłosnym instaboxie, w pięknej walentynkowej scenerii. Nie zabraknie też upominków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat