Artykuły do tagu: SPOT

Piotrków będzie organizatorem Forum Organizacji Pozarządowych
Urząd Miasta wraz z Centrum Opus będzie organizatorem Forum Organizacji Pozarządowych, którego celem będzie wzmocnienie roli trzeciego sektora we współrządzeniu miastem. W czwartek (4.07) prezydent Juliusz Wiernicki spotkał się z Łukaszem Waszakiem, prezesem Centrum Opus. Organizacja ta od 25 lat wspiera współpracę samorządów z organizacjami pozarządowymi.
Spotkanie ze sportowcami w mediatece i warsztaty nordic walking w Kole - „Na sportowo w bibliotece”
W sobotę (29.06.2024) odbyło się kolejne wydarzenie realizowane w ramach Inicjatyw Oddolnych pn. „Na sportowo w bibliotece”, które zorganizowała grupa POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI. Gościli u nas Aleksander Wilanowski (jeden z pionierów Nordic Walking w Polsce) i Przemysław Stupnowicz (ikona długodystansowego biegania).
Chrześcijańskie Spotkania Młodych przed nami
30 maja 2024 roku Moszczenica stanie się centrum wyjątkowego wydarzenia - "Chrześcijańskich Spotkań Młodych". Organizowane przez gminę Moszczenica, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Parafię Podwyższenia Świętego Krzyża oraz Stowarzyszenie Wspólnie dla Gminy Moszczenica, spotkania mają na celu propagowanie wartości humanistycznych i chrześcijańskich wśród młodych ludzi.
Amazonki zapraszają na akcję „Badamy nie tylko mamy
Sposobów świętowania Dnia Matki jest mnóstwo. Co roku wiele osób zastanawia się, jak tego dnia docenić tę wyjątkową kobietę w swoim życiu. Federacja Stowarzyszeń Amazonki przekonuje, że najlepszym prezentem dla mamy jest troska o jej zdrowie. Dlatego już po raz drugi organizuje ogólnopolską akcję „Badamy nie tylko mamy". 25 maja w ponad 90 miastach Polski Amazonki będą edukować w zakresie profilaktyki raka piersi.
SPOTkajmy się w kinie! Wygraj bilety do kina Helios w Focus Mall w Piotrkowie na cały rok
Przez trzy tygodnie od 6 do 24 maja w Focus Mall w Piotrkowie trwa konkurs, w którym można zdobyć bezpłatne karnety dla dwóch osób na cały rok do kina Helios. Dostępne będą też dodatkowe nagrody dzienne w postaci podwójnych wejściówek. W sumie do wygrania będą aż 102 bilety. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy posiadać darmową aplikację lojalnościową SPOT, dzięki której można skanować paragony za zakupy w galerii, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.
Spotkali się po 50 latach
Do niezwykłego spotkania doszło w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Absolwenci, którzy uczyli się tu przeszło pół wieku temu spotkali się właśnie w 50 rocznicę zdania matury. Spotkanie było pełne wzruszeń, a co istotne pojawiło się na nim również dwoje profesorów, którzy przed laty uczyli w II LO.
Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.
Przemysław Czarnek z wizytą w Piotrkowie
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek spotkał się z sympatykami tej partii w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas wydarzenia udzielał poparcia m.in. Łukaszowi Janikowi, który kandyduje z własnego komitetu z poparciem PiS na urząd prezydenta Piotrkowa oraz startującej do Sejmiku Województwa Łódzkiego Beacie Dróżdż.
Kulturalna kawa nie tylko dla seniora. Spotkanie z Aleksandrem Książczakiem
W Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie w ramach „Kulturalnej kawy nie tylko dla seniora". Bohaterem wieczoru był Aleksander Książczak, instruktor teatru „Boczny Tor" w OEA MOK.
Spotkanie dla kobiet w gminie Sulejów
Kolejne atrakcje z okazji Dnia Kobiet zostały przygotowane na terenie gminy Sulejów. Już w najbliższy weekend panie będą mogły się spotkać w sali OSP w Kole oraz w Krzewinach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat