Artykuły do tagu: Konfederacja

Piotrkowianie upamiętnili zmarłego żołnierza
Grupa mieszkańców Piotrkowa upamiętniła szeregowego Mateusza Sitka z 1. Brygady Pancernej, który został raniony przez jednego z imigrantów pod koniec maja na polsko-białoruskiej granicy. Walka o życie żołnierza trwała wiele dni. Zmarł w miniony czwartek w godzinach popołudniowych.
Kandydaci Konfederacji do Europarlamentu na Rynku Trybunalskim przekonywali do siebie mieszkańców miasta
Wybory do Parlamentu Europejskiego już w niedziele (09.06.2024). Kandydaci do Brukseli na finiszu kampanii wyborczej próbują przekonać wyborców do oddania na nich głosu. Komitet Wyborczy Konfederacja wolność i niepodległość zorganizował w na piotrkowskim rynku konferencję prasową.
Konfederacja zaprezentowała listę kandydatów, którzy powalczą o samorząd
W piątkowe przedpołudnie (22.03) piotrkowskie struktury Konfederacji zorganizowały konferencję prasową w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie, podczas której przedstawili swoich kandydatów startujących w wyborach samorządowych. Podczas tego wydarzenia obecny był poseł Konfederacji Włodzmierz Skalik.
Konfederacja stawia na silne kobiety
Wioletta Famulska – prywatnie katoliczka, matka dorosłego syna, społeczniczka, jest kandydatem Konfederacji na Posła RP, miejsce nr 6. Z wykształcenia jest doktorem nauk technicznych w dyscyplinie technologia chemiczna, specjalność zagospodarowanie odpadów. Całe jej dwudziestosiedmioletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w sektorze państwowym i prywatnym, związane jest z ochroną środowiska. Ma przy tym duże doświadczenie w pomocy publicznej na inwestycje realizowane ze środków krajowych i unijnych.
Konfederacja o kryzysie migracyjnym
Bezpieczeństwo w Polsce i Piotrkowie w kontekście kryzysu migracyjnego i afery wizowej było tematem konferencji prasowej zorganizowanej przez kandydatów Konfederacji do Sejmu w okręgu piotrkowskim.
Lewica ostrzega przed Konfederacją
W poniedziałkowy poranek przy targowisku na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie odbyła się konferencja prasowa polityków Lewicy. Mówiono jednak głównie o... Konfederacji.
Piotrkowianie na liście Konfederacji
Kolejne ugrupowania prezentują swoich kandydatów do Sejmu podczas zbliżających się wyborów. W czwartek z dziennikarzami spotkali się działacze Konfederacji, którzy przedstawili kandydatów związanych z Piotrkowem i powiatem piotrkowskim.
24.07.2023 09:49
Gdzie jest krzyż?
Co się stało z krzyżem i biało-czerwonymi flagami ustawionymi przy rondzie Ofiar Rzezi Wołyńskiej? Instalację przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i al. 800-lecia postawili działacze piotrkowskiej konfederacji.
Rząd planuje totalną inwigilację? Konfederacja ostrzega
"Ustawa o totalnej inwigilacji" - tak procedowane w Sejmie nowe przepisy nazywają działacze Konfederacji. Ich zdaniem ustawa pozwoli rządzącym na wgląd w naszą korespondencję internetową. W poniedziałek przed biurem Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie przedstawiciele Konfederacji zorganizowali konferencję prasową, podczas której ostrzegali przed nowymi przepisami.
Konfederacja przeciw podwyżkom dla piotrkowian. Magistrat odpowiada
Piotrkowski klub Konfederacji nie zgadza się z proponowanymi podwyżkami podatków od nieruchomości, które mają zostać poddane pod głosowanie piotrkowskich radnych podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta. Jego przedstawiciele zorganizowali w piątek (23.09.2022) konferencję prasową, podczas której apelowali do samorządowców, by zagłosowali przeciw podwyżkom.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat