Artykuły do tagu: Zawiadomienie

Śledztwo i dochodzenie w sprawie nieprawidłowości w PSM umorzone
Śledztwo i dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zostały umorzone. Sprawa dotyczyła zawierania niekorzystnych umów długoterminowych przez PSM. Zawiadomienie złożył były prezes PSM Jacek Sokalski.
Policja sprawdza czy zarząd PSM popełnił przestępstwo
Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piotrkowie wszczęła dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa na szkodę mieszkańców Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Złamanie ciszy wyborczej w Piotrkowie? Wpłynęło zawiadomienie do prokuratury
Przedstawiciele KWW Łukasza Janika 'Bo liczy się człowiek' złożyli zawiadomienie o możliwości naruszenia ciszy wyborczej. Zdaniem zgłaszających, chodzi o emisję materiałów mających znamiona agitacji wyborczej, które były emitowane w sobotni wieczór (06.04) podczas wydarzenia zorganizowanego w Rynku Trybunalskim.
Były rektor APT złożył zawiadomienie. Czy prokuratura zajmie się sprawą?
Do Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez ministra nauki Dariusza Wieczorka. Złożył je były rektor APT prof. Dariusz Rogut. Piotrkowska prokuratura nie zajmie się jednak sprawą. Dlaczego?
Sprawdzą kto upublicznił film z wypadku
Prokuratura sprawdzi kto upublicznił film z miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment potrącenia 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Zapis z kamer został prawdopodobnie wyniesiony nielegalnie z piotrkowskiej komendy Straży Miejskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat