Artykuły do tagu: głosowanie

Zagłosuj na najlepszą inwestycję w konkursie „Inwestycja z perspektywą”
Trwa głosowanie internetowe w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Laureatów konkursu wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów!
Wybieramy sportowca roku. Głosowanie już ruszyło
Wystartowało internetowe głosowanie "Sportowe Talenty Powiatu Piotrkowskiego 2023". Teraz mieszkańcy zdecydują komu przypadnie tytuł w kolejnej edycji zabawy organizowanej przez Powiat Piotrkowski.
Piotrkowianka walczy o Maturalnego Nobla
Kinga Marosek to uczennica I Liceum Ogólnokształcącego, która postanowiła wziąć udział w ogólnopolskim programie stypendialnym dla maturzystów. Osiągnęła już trzeci z czterech etapów. Tu jej zadaniem było nagranie filmu, w którym opowiada o swoich dotychczasowych osiągnięciach i wizjach na przyszłość.
Ponad 20 milionów na inwestycje
Wolbórz ma budżet na 2024 rok. Wszyscy radni głosowali za uchwałą przygotowaną przez zespół Andrzeja Jarosa Burmistrza Wolborza.
Budżet uchwalili jednogłośnie
100 milionów złotych po stronie wydatków, a z tego blisko 20 milionów na inwestycje - tak kształtują się najważniejsze liczby przyszłorocznego budżetu miasta i gminy Sulejów. Projekt kluczowej uchwały sulejowscy radni przyjęli jednogłośnie.
Głosowanie wystartowało
17 osób zgłoszonych przez różnorakie organizacje i dwa tytuły. Poznaliśmy listę osób nominowanych do tytułu "Wolontariusz Roku" oraz "Wolontariusz Publiczności". Głosowanie w tym drugim plebiscycie już wystartowało.
Radni zdecydowali. Kolejny parking w Strefie Płatnego Parkowania
Piętnastoma głosami za i ośmioma przeciw piotrkowscy radni zdecydowali o poszerzeniu Strefy Płatnego Parkowania o Aleje Armii Krajowej na odcinku od Słowackiego do Szkolnej.
Jak zagłosował Piotrków, a jak powiat?
W Piotrkowie najwięcej głosów zebrało Prawo i Sprawiedliwość - 14 161 głosów. Z kolei wśród kandydatów najlepszy wynik osiągnął Bogusław Wołoszański, który zebrał 8 557 głosów. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych danych z głosowania w Piotrkowie oraz powiecie piotrkowskim.
15.10.2023 11:47
Piotrkowianie głosują
Punktualnie o godzinie 7:00 lokale wyborcze zostały otwarte w całej Polsce, a co za tym idzie także w Piotrkowie Trybunalskim. W niedzielę 15 października wybieramy posłów i senatorów, którzy będą zasiadać w parlamencie przez kolejne cztery lata.
Gdzie zagłosować w powiecie piotrkowskim? [LISTA LOKALI]
Do niedzielnych wyborów parlamentarnych coraz bliżej. Polacy wybiorą 15 października posłów i senatorów. Będzie można również wziąć udział w referendum. Jeśli nie sprawdzaliście jeszcze, gdzie znajduje się wasz lokal wyborczy, możecie zrobić to u nas. Tym razem podpowiadamy gdzie do urn wyborczych powinni się udać mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat