„Kwestia bezpieczeństwa dotyczy wszystkich Polaków”. Dariusz Joński w Piotrkowie Trybunalskim

Niedziela, 19 maja 202455
Poseł Dariusz Joński, który jest „jedynką” Koalicji Obywatelskiej w Łódzkiem w wyborach do Parlamentu Europejskiego, przyjechał w niedzielę do Piotrkowa Trybunalskiego. To kolejny przystanek na trasie jego kampanii wyborczej. Na terenie bazaru przy ulicy Dmowskiego zorganizował konferencję prasową oraz rozmawiał z zainteresowanymi mieszkańcami.

Ładuję galerię...

Kandydat KO do Parlamentu Europejskiego skupił się głównie na kwestii bezpieczeństwa Europy. Wskazywał, że należy budować sojusze z europejskimi partnerami, aby obronić się przed ewentualnym zagrożeniem ze wschodu.

Kwestia bezpieczeństwa dotyczy wszystkich Polaków, niezależnie czy to mieszkańcy Łodzi, Piotrkowa czy Białegostoku. My musimy po prostu obronić każdy centymetr naszej ziemi. Żeby to zrobić, trzeba być na to świetnie przygotowanym. Dlatego robimy wszystko, aby zabezpieczyć nas od wschodniej strony. Tak się składa, że graniczymy nie tylko z Ukrainą, ale też z Rosją i Białorusią. Cieszę się, że Donald Tusk zbudował sojusze w Europie i na świecie, przekonując partnerów europejskich, że temat bezpieczeństwa będzie najważniejszy. Nasi poprzednicy woleli się kłócić z partnerami europejskimi. Był taki moment, że byliśmy już pokłóceni ze wszystkimi sąsiadami, łącznie z Czechami, Niemcami. Jarosław Kaczyński dalej powtarza narrację, mówiąc, że Niemcy są naszym największym przeciwnikiem. Wydaje mi się, że przeciwnik jest po wschodniej stronie, a nie po zachodniej - mówi Dariusz Joński.

Polska musi być silna w Europie, dlatego musi mieć godnych reprezentantów. Na listach PiS-u są takie nazwiska jak Wąsik, Kamiński, Obajtek. To nie są osoby, które będą nas reprezentowały. To są osoby, które uciekają przed prawem i odpowiedzialnością. Koalicja Obywatelska ma silnych kandydatów, za których nie będziemy się wstydzić. Poseł Dariusz Joński wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność i wiem, że będzie nas dobrze reprezentować. To są niezwykle ważne wybory, ponieważ chodzi o nasze bezpieczeństwo. Jeżeli Polska będzie miała silną pozycję w Europie, wtedy będziemy partnerem do rozmów z innymi krajami – dodał obecny na konferencji prasowej poseł Adrian Witczak.


Zainteresował temat?

3

23


Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)19.05.2024 17:17

Najlepiej w kółko plebsowi wmawiać, że zagrożenie na nas czyha ze strony Rosji, a Putin to uosobienie zła wcielonego. Święty może i on nie jest, ale dziwnym jest szukać wrogów "pod lasem", a nie dostrzegać ich "pod nosem". Tymczasem najwięksi wrogowie Polski i Polaków rozlokowali się w Warszawie i w Brukseli. To nie Putin wprowadzał nam koronazamordyzm i nie on wprowadza nam zamordyzm klimatyczny. To nie Putin zadłuża nasz kraj na kilka pokoleń do przodu, nie Putin zamyka nasze kopalnie i nie Putin będzie wkrótce wygaszać nasze elektrownie. Nie Putin dyktuje nam, z kim wolno nam prowadzić handel i interesy, a z kim tego robić nie możemy, i chyba nie on dyktuje nam jakie domy mamy budować. Nie Putin uwalił Nowy Jedwabny Szlak, na którym Polska mogła tylko skorzystać i nie on ustala podatki w naszym bantustanie. Nie Putin stręczy nam nachodźców dla zmyłki zwanych uchodźcami, których eurokołchoz cały czas szmugluje z Afryki. Nie Putin obniża poziom edukacji w polskich szkołach i nie on układa programy nauczania, i chyba też nie on jest przyczyną zapaści w polskiej służbie zdrowia. Chyba też nie Putin wykańcza nasze rolnictwo i nie on ogłupia nas propagandą w polskojęzycznych mediach (do kogo te media należą, hę?).
Najlepiej oddawać eurokołchozowi naszą suwerenność w zamian za obietnice gruszek na wierzbie, zrezygnować z naszej niezależności energetycznej i żywnościowej (a do tego doprowadzi ekozamordyzm w postaci programów typu Zielony Ład czy Fit for 55), ze społeczeństwa zrobić multi-kulti bez tożsamości narodowej i jeszcze się przy tym głupkowato uśmiechać wskazując na zagrożenia płynące ze wschodu.
Powtórzę po raz n-ty: PiS, PO (KO) - jedno zło!
Precz!!!

298


tadzio ~tadzio (Gość)21.05.2024 22:36

Joński: "śmiechu warte", ludzie trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu. Już teraz popękały mi zajady. Dajcie już spokój już z tym "cyrkowcem".

22


to takie proste ~to takie proste (Gość)20.05.2024 11:04

Dobrobyt tworzy kulturę. Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami, prowadzić wzajemne biznesy opłacalne dla wszystkich stron i nie będzie potrzeby kupowania złomu za wielką wodą, który to złom kiedyś trzeba będzie wystrzelić, aby za wielką wodą znowu mogli wyprodukować i zarobić. Nie wiecie komu od wieków zależy na skłócaniu Słowian i innych ?

55


Stradivarius ~Stradivarius (Gość)20.05.2024 10:29

Czy to ten pan co był onegdaj kierownikiem basenu?

171


Jatowiem ~Jatowiem (Gość)20.05.2024 21:25

Może ktoś poruszy temat jak jesteśmy przygotowani do najgorszego gdzie miasto ma ,bunkry i w jakim stanie one są czy sprawne będą syreny i czy ktoś z tym coś zrobi i podsunie temat nie będę wspominał kto dziś będzie chciał bronić ojczyzny kiedy politycznie jesteśmy skłóceni a zazwyczaj biedota zostaje a bogactwo ucieka jeśli bogaty chuci za szable i i biedy też

21


Komtur z Piotrkowa ~Komtur z Piotrkowa (Gość)19.05.2024 17:54

Joński, ach ten gwiazdor z komisji.
Niewątpliwe wybitnie szkodliwa postać.
Bazar miejsce idealne. by go przehandlować za coś wartościowego.

314


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.05.2024 16:17

Jestem pewna, że za Pana Jońskiego nie będziemy się wstydzić w europarlamencie, ale wolałabym aby został w kraju. Jest tyle spraw do postawienia z powrotem na nogi,a opozycja nie odpuszcza, będą robić wszystko przez 4 lata, aby odbić elektorat obecnej władzy.

635


BBBBBBRAKI ~BBBBBBRAKI (Gość)20.05.2024 14:13

basen
bazar
braki
Bruksela???????
gratulacje!!!!!!!!!
Będzie reprezentował z ogromną wiedzą !!!!
Szczyt wiedzy!

81


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)19.05.2024 14:37

O basenowy w piotrkowie

373


Olga12 ~Olga12 (Gość)20.05.2024 05:12

A kto latał na granicy z Białorusi ze Szczerbą i bronił biednych uchodźców, obrażał straż graniczną i robił szopkę???

253


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat