Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte

Czwartek, 11 kwietnia 202495
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.

Ładuję galerię...

Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego będzie otwarte codziennie od godz. 17:00 do 20:00

Postanowiliśmy, że w drugiej turze otworzymy lokal wyborczy, w którym będziemy mogli rozmawiać z mieszkańcami. Codziennie chodzimy po mieście, ale nie mamy możliwości dotrzeć do każdego, a przez te ostatnie półtora tygodnia do 21 kwietnia do wyborów samorządowych na stanowisko Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wszyscy będą wiedzieli, że od 17 do 20  będzie można mnie tu zastać i zadać wszelkiego rodzaju pytania, poruszać tematy dotyczące Piotrkowa i wszelkie inne. Jeśli będzie taka potrzeba i wola mieszkańców, abym był tutaj dłużej, to nie ma najmniejszego problemu. Razem ze mną będą pozostali radni, wybrani przez mieszkańców - mówi Juliusz Wiernicki, kandydat na prezydenta Piotrkowa

Podczas czwartkowej konferencji, Juliusz Wiernicki odniósł się także do ewentualnego uzyskania poparcia od kandydatów, którzy odpadli już z walki o fotel prezydenta Piotrkowa. 

W tej chwili jest gorący okres, kiedy codziennie dostaję dziesiątki telefonów albo wiadomości kto, z kim, za co i kiedy. Może to nie jest pragmatyczne, ale ja ucinam każdą tego typu rozmowę. Czekamy na ostateczny wynik wyborów. Teraz musimy rozmawiać z mieszkańcami i spełniać ich oczekiwania, a nie osób bezpośrednio zaangażowanych politycznie - mówi Juliusz Wiernicki. - Nasz komitet jest dowodem na to, że ponad podziałem politycznym i światopoglądowym można działać dla miasta. Nie mam zamiaru z tego rezygnować. Jestem gotowy na współpracę z każdym, a przede wszystkim gotowy na współpracę z fachowcami i urzędnikami  - dodaje kandydat na prezydenta

Na ten moment żaden z kandydatów, który zakończył udział w wyborach na pierwszej turze, nie udzielił poparcia Juliuszowi Wiernickiemu oraz Krzysztofowi Chojniakowi.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

11

8


Komentarze (95)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bolec ~Bolec (Gość)11.04.2024 23:18

Prosty wybor, 21 kwietnia glosuje na Wiernickiego! O czym tu dyskutowac, 20 lat z Panem Chojniakiem nam wystarczy..

2214


EP ~EP (Gość)11.04.2024 19:36

Ciekawe skąd kasa na takie biuro w centrum?????

1212


Wróżbita ~Wróżbita (Gość)11.04.2024 21:28

Zmiana jest już konieczna, każdy Wam to powie, bo niewiele się tu dzieje, w tym naszym Piotrkowie. Trzeba młodych ludzi do działania gotowych, nowego spojrzenia na miasto i umysłów zdrowych. Stary układ się chwieje, trzeszczy pod wpływem młodości, teraz jest ten moment potrzeba jedności. Zróbmy wielką zmianę dla siebie i dzieci, niech nad naszym Piotrkowem znów słońce zaświeci. Niech nowe zastąpi stare, trzeba świeżych ludzi, to dla nas jest ważne, niech nikt się nie łudzi. Inaczej będzie co mamy, życie bez przyszłości, ucieczka młodych z miasta i bezsens starości. W naszych rękach jest przyszłość nas i naszych dzieci, niech świadomy wybór nasze myśli oświeci. Taka moja porada dla mieszkańców Piotrkowa, wierzę że nasza mądrość jest na to gotowa.

197


ZZZ ~ZZZ (Gość)11.04.2024 20:43

Dla mnie pan Wiernicki nie jest wiarygodnym kandydatem. Osoba, która odeszła od ludzi na plecach, których startowała do sejmu, z którymi się fotografowała, promowała, jest tylko karierowiczem. Co może gwarantować osoba, która zdradziła? Podobnie pan Staszek. Startował do Rady Miasta z PiSu, później od Chojniaka, a teraz...?

2120


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.04.2024 12:34

Młodzi za Wiernickim

74


milioner ~milioner (Gość)12.04.2024 11:26

Ta lokalizacja to chyba nieźle kosztuje.

15


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.04.2024 17:00

A kiedy będą zdemontowane banery ?przecież jest już po wyborach

12


XD ~XD (Gość)11.04.2024 19:56

Skoro tam Radny Cecotka się kręci, opcja platwormerska za kandydatem stoi

2212


gian ~gian (Gość)12.04.2024 11:15

Piękna lokalizacja i droga? Parking jest i pomnik.

15


Ezi ~Ezi (Gość)12.04.2024 06:33

Koniec Piotrkowa juz blisko.opcje dwie jedna gorsza od drugiej. Piotrkowianie nic sie nie nauczyli.

87


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat