Artykuły do tagu: biuro

Jak obniżyć koszt przetwarzania dokumentacji w firmie?
Nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, jak wysokie koszty ponoszą w związku z koniecznością przetwarzania dokumentacji w firmie. Najczęściej są one ujmowane w kosztach administracyjnych bądź zarządu, jednak same w sobie tworzą pokaźną kwotę. W jaki sposób można zoptymalizować ich wysokość?
Biuro wiceminister Katarzyny Nowakowskiej w Piotrkowie już otwarte
Na finiszu kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego politycy zabiegają o głosy piotrkowian. Katarzyna Nowakowska z Trzeciej Drogi zorganizowała konferencję prasową na której mówiła m.in. o bezpieczeństwie Polaków, o które trzeba zabiegać w Unii Europejskiej.
Ile kosztuje i ile czeka się na paszport w Piotrkowie Trybunalskim?
Jeżeli planujemy wakacyjny wyjazd do kraju spoza strefy Schengen, warto już dziś zarezerwować miejsce w kolejce urzędu paszportowego. Na dokument możemy poczekać nawet dwa miesiące. Coraz większe kolejki w punkcie paszportowym mogą znacznie wydłużyć czas oczekiwania na paszport. Sprawdziliśmy, ile kosztuje wyrobienie dokumentu w Piotrkowie.
Kto zgubił kluczyki do mercedesa?
Do piotrkowskiego Biura Rzeczy Znalezionych trafiły ostatnio m.in. zegarek Apple Watch, telefon OPPO, iPhone PRO oraz kluczyki do samochodu marki Mercedes. Te i inne przedmioty czekają na swoich właścicieli w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
Ile kosztuje wyposażenie biura? Ceny na 2024
Otwierasz firmę lub planujesz remont biura? Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom wygodne i ergonomiczne stanowiska pracy, wcale nie musisz nadwyrężać budżetu. Wystarczy, że znajdziesz meble biurowe w atrakcyjnej cenie. Ile trzeba zapłacić za wyposażenie biura w 2024? Przekonaj się sam!
Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.
Rozprza z Biurem Obsługi Mieszkańców
W Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy powstało Biuro Obsługi Mieszkańców. Zmieniło się nie tylko wnętrze magistratu, ale wprowadzono również wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
Czystość w biurze a samopoczucie pracowników – jak dbać o idealne warunki pracy?
Warunki pracy mają zasadnicze znaczenie w aspekcie wydajności pracy, wynikającej z dobrej atmosfery i samopoczucia, a w wielu wypadkach także i zdrowia pracowników. Dotyczy to także biura. Ład i porządek na regałach, biurkach i w otoczeniu komputerów z pewnością lepiej wpływają na wykonywanie codziennych obowiązków, niż ogólny bałagan i śmietnik, zwany niekiedy eufemistycznie „twórczym nieładem”. Jak zadbać o czystość w biurze?
Twój kompleksowy salon szkolno-biurowy w Piotrkowie Trybunalskim
Arton to niezawodny partner w zaopatrzeniu w artykuły szkolne, biurowe, chemiczne i higieniczne.
Urząd Miasta i Gminy w Rozprzy po remoncie otworzy się na osoby ze szczególnymi potrzebami
Trwają prace budowlane związane z utworzenie dostępnego Biura Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy. Ich celem jest przebudowa części pomieszczeń biurowych na parterze budynku z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat