Advertisement

Artykuły do tagu: NGO

Kolejne miejsca parkingowe w Piotrkowie
To za sprawą zakończonej inwestycji przy ulicy Kobyłeckiego, na odcinku od ul. Belzackiej do ul. Słowackiego. Powstało tam 10 miejsc parkingowych. Są one budowane przy okazji wykonywania kompleksowych modernizacji ulic, ale także jako samodzielne inwestycje, które poprawiają komfort kierowców.
Mają dość hipokryzji radnych z PiS
Przedstawiciele piotrkowskiego Koła Samorządowo-Europejskiego Platformy Obywatelskiej zarzucają miejskim radnym hipokryzję. Powołują się m.in. na sprawę budowy masztu telekomunikacyjnego przy ul. Dzieci Polskich w Piotrkowie.
Przybędzie miejsc parkingowych
Ponad dwadzieścia kolejnych miejsc postojowych ma zostać wybudowanych jeszcze w tym roku w Piotrkowie. Inwestycja będzie realizowana na ul. Okrzei, na odcinku od ul. Stalowej do ul. Hutniczej.
Powstają centra integracji dla uchodźców
O tym, że wiele organizacji pozarządowych niesie wsparcie dla uciekających przed wojną obywateli Ukrainy, mogliśmy się przekonać przy okazji zorganizowanego w piątek (01.04.2022) spotkania w Starostwie Powiatowym. Inicjatorem Forum Organizacji Pozarządowych była fundacja Cor Ignis oraz powiat piotrkowski.
Chcesz pomóc uchodźcom? Weź udział w Forum
Organizacje, które zajmują się pomocom uchodźcom z Ukrainą i chcą nadal nieść im wsparcie, mogą wziąć udział w Forum Organizacji Pozarządowych, które rozpocznie się w piątek (01.04.2022) o 15.00 w piotrkowskim Starostwie Powiatowym. W czasie spotkania będzie można m.in. wymienić pomysły dotyczące przyszłych działań na rzecz obywateli Ukrainy, którzy uciekają przed wojną.
Chcesz sprzedać samochód? Przygotuj go wizualnie i zarób więcej!
Każdy, kto chociaż raz kupował samochód, doskonale wie, jak aspekty wizualne wpływają na decyzję zakupową. Pierwsze, na co zwracamy uwagę przy zakupie używanego samochodu to właśnie jego stan wizualny. Im auto jest bardziej zadbane tym bardziej jesteśmy przekonani do jego zakupu. Pamiętaj, że działa to zawsze w dwie strony. Dlatego, jeśli zamierzasz sprzedać swój dotychczasowy samochód, przygotuj go do sprzedaży i zyskaj więcej.
Opozycja wytknęła rządowi, że jest drogo
W sobotę (11.12) w Piotrkowie pojawiła się laweta z mobilnym banerem, na którym znalazł się napis "PiS = DROŻYZNA". Auto zatrzymało się na chwilę przy ul. Targowej, gdzie przedstawiciele piotrkowskiej Platformy Obywatelskiej zorganizowali briefing na temat bieżącego poziomu inflacji w kraju oraz niezadowolenia z rosnących cen towarów i usług.
Wolontariusze już w komplecie. Sztaby zbroją się na finał WOŚP
Błyskawicznie udało się zebrać wolontariuszy, którzy w przyszłym roku będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie Trybunalskim oraz powiecie piotrkowskim. Tym razem mieszkańcy będą mogli spotkać ponad 800 osób, które postanowiły w ten sposób wesprzeć fundację. To dotychczasowy rekord. Podobnie jak w czasie ostatniego finału, w Piotrkowie działać będą dwa sztaby.
Książka na weekend - Wikingowie, detektywi i sielski obyczaj
Tym razem proponujemy dla każdego coś dobrego. Trzy różne gatunki i aż cztery książki do przeczytania w wolnym czasie. Na długie jesienne wieczory będzie jak znalazł.
Kolejny protest w Piotrkowie w związku z ustawą LEX ANTY-TVN
W Rynku Trybunalskim w Piotrkowie w czwartek odbędzie się demonstracja przeciwko uchwaleniu przez Sejm nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji zwanej jako LEX ANTY – TVN. Przypomnijmy, że poprzednio piotrkowianie protestowali we wtorek. Początek o 18:00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat