Advertisement

Artykuły do tagu: wakacje

Kos — wypocznij na greckiej wyspie z bogatą historią i kulturą
Grecja to jeden z najpopularniejszych kierunków obieranych przez urlopowiczów chcących zażyć nieco słońca w pięknych „okolicznościach przyrody i kultury”. Tyle już o tym cudownym kraju napisano, że trudno się nie powtarzać. Dlatego zamierzamy zachęcić cię do wybrania się na leżącą u wybrzeży Turcji wyspę Kos. Najpierw jednak powiemy ci, co koniecznie powinno się tam zobaczyć.
Wakacje kredytowe – jakie mają wady i zalety?
Bardzo wysoka inflacja, wzrost cen towarów, usług i kosztów życia, a także pogorszenie sytuacji materialnej konsumenta mogą negatywnie wpłynąć na jego wypłacalność. Przeważnie banki i pozabankowe firmy pożyczkowe, które udzielają wsparcia finansowego konsumentom i podmiotom gospodarczym, muszą być przygotowane na różne przeszkody. Dlatego często podejmują działania, które ułatwiają spłatę zobowiązań konsumentom będącym w kryzysie i dotkniętych trudnościami w spłacie zobowiązań. Wakacje kredytowe – jakie mają wady i zalety? Ile razy można z nich skorzystać i czy są dla każdego?
Gdzie odpocząć na wakacje w 2023 roku? Sprawdź ofertę Wioski Wakacyjnej, czyli urokliwego miejsca na Podkarpaciu!
Województwo Podkarpackie to nie tylko pasma Bieszczadów, z których szlaków chętnie korzystają przyjeżdżający turyści. W rzeczywistości jest to urokliwa część Polski, którą warto odwiedzić. Podkarpacie oferuje przynajmniej kilka kompleksów od pełnego odpoczynku, jak np. Wioska Wakacyjna. To zupełnie nowy resort 30 nowoczesnych domków letniskowych znajdujących się w miejscowości Radawa na terenie gminy Wiązownica w powiecie jarosławskim. To miejsce, wokół którego rosną lasy świerkowe, zachęcające do aktywnego wypoczynku i relaksu na łonie natury. Poznaj ofertę komfortowych, rodzinnych domków i pozostałych atrakcji w Wiosce Wakacyjnej!
Bon Turystyczny jednak dłużej
Zmieniły się przepisy dotyczące Bonu Turystycznego. Czas na jego wykorzystanie został przedłużony. Rodzice mogą skorzystać z bonu jeszcze do końca marca 2023 roku. Jest to korzystna sytuacja dla co najmniej 36,5 tys. dzieci z naszego regionu, których rodzice do tej pory nie aktywowali jeszcze bonu.
Konkurs Wakacje na językach
Europe Direct Piotrków Trybunalski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym kierowanym do młodzieży w wieku 14-18 lat. Celem konkursu jest promocja nauki i wykorzystania w praktyce języków obcych oraz popularyzacja wielojęzyczności Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się w kontekście Europejskiego Dnia Języków, który obchodzony jest corocznie 26 września.
Wakacje z OEA dobiegły końca [ZDJĘCIA]
Czas beztroski i wakacyjnej zabawy dobiega końca. Jednak na najbliższe miesiące pozostaną powakacyjne wspomnienia. Tych na pewno nie zabraknie dzieciom, które wakacyjny czas spędziły z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK. Tu jak zawsze było artystycznie, a artystycznych wyzwań nie brakowało do samego końca wakacji.
Zaufanie społeczne zza parawanu
Plaże nad polskim morzem są lustrzanym odbiciem kondycji naszego społeczeństwa. Tę śmiałą tezę postawiłem w pierwszym dniu wylegiwania się nad Bałtykiem i skrupulatnie rozwijałem przez kolejne 10 dni.
Teatr, kino i nie tylko, czyli wakacje z OEA MOK
Niezapomniany oraz po brzegi wypełniony atrakcjami był dla dzieci pierwszy tydzień sierpnia w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystkim uczestnikom ten czas upłynął pod znakiem dobrej zabawy i artystycznych spotkań, o które zadbali instruktorzy zajęć muzycznych, plastycznych i fotograficznych.
Nastolatku, zgarnij kasę za wakacje!
Piotrkowski punkt informacji europejskiej Europe Direct organizuje konkurs "Wakacje na językach". Aby zdobyć nagrodę, trzeba zrobić zdjęcie, na którym pokażecie, jak wykorzystujecie języki obce podczas wakacyjnych podróży. Równie ważne jest podpisanie go za pomocą uzasadnienia, w którym podzielicie się swoim zdaniem, dlaczego warto się ich uczyć.
W Piotrkowie turystów nie brakuje
Piotrków nie jest, i pewnie w najbliższych latach nie będzie turystycznym zagłębiem, do którego co roku będą przyjeżdżać setki tysięcy ludzi. Nie oznacza to jednak, że turystów w Piotrkowie nie ma. Są, a po dwóch latach pandemicznej przerwy, z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. Co ważniejsze, większość przyjezdnych bardzo pozytywnie odbiera gród trybunalski.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat