Advertisement

Artykuły do tagu: przedszkole

Festiwal
Organizatorem wydarzenia było Przedszkole Samorządowe nr 19. Festiwal odbył się po raz piąty.
Bal Aniołów i Świętych w Przedszkolu Sióstr Dominikanek w Piotrkowie (ZDJĘCIA)
Dzieci od maluszków po sześciolatki weszły do specjalnie przystrojonej na tę okazję sali w pięknym kolorowym korowodzie. Każde z nich przebrane było za aniołka bądź wybranego przez siebie świętego.
Przedszkolaki sadziły drzewka
Sadzenie drzew, zwłaszcza w obliczu zachodzących zmian klimatycznych, to jedno z najważniejszych działań ekologicznych. Wiedzą o tym także przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach, które w tym roku wzięły udział w prezydenckiej akcji #sadziMy.
Dzień przedszkolaka w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji wyjątkową zabawę zorganizowano w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.
Przedszkolaki z Gorzkowic w łódzkim Orientarium [ZDJĘCIA]
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach zwiedziły łódzkie ZOO i Orientarium. Podczas wycieczki przedszkolaki miał okazję zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt z całego świata.
Przedszkole rozwija się dla dzieci
Trwa przebudowa oraz rozbudowa Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach. Na realizację tej inwestycji gmina otrzymała ponad 4 mln zł dofinansowania w ramach Polskiego Ładu, a jej całkowita wartość to 4 mln 730 tys. zł.
Rozbudują przedszkole w Gorzkowicach
Już niedługo rozpocznie się jedna z większych inwestycji w gminie Gorzkowice. W tym tygodniu wójt Alojzy Włodarczyk podpisał umowę na rozbudowę i przebudowę budynku Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach.
Szkoła w Goleszach już po remoncie [ZDJĘCIA]
Nowoczesne klasy z multimedialnym wyposażeniem, przestronne jasne korytarze, funkcjonalna stołówka z kącikiem gier i zabaw – tak po zakończonym remoncie wygląda budynek szkoły podstawowej i przedszkola w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz.
Remont wejść do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej
Nowe wejścia i bezpieczny podjazd dla niepełnosprawnych – to efekty inwestycji, którą wykonano w budynku Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej.
Wybudują przedszkole i żłobek
W Grabicy rozpoczęła się budowa pierwszego samorządowego żłobka i przedszkola. Jak zaznaczają urzędnicy, inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania mieszkańców tej gminy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat