Advertisement

Artykuły do tagu: Niechcice

Duża inwestycja w Niechcicach
Duża inwestycja drogowa realizowana jest w Niechcicach w gminie Rozprza. Rozpoczęła się tam przebudowa ulicy Sportowej. Na początek wykonywane są prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej.
Korzystanie z biblioteki będzie teraz przyjemnością
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Niechcicach została otwarta nowo wyremontowana biblioteka szkolna. Inwestycja była możliwa dzięki środkom z Rady Rodziców, 1% podatków przekazywanych przez mieszkańców oraz wsparciu Gminy Rozprza.
Odkrywamy znane i nieznane - Zespół pałacowy w Niechcicach
Niechcice to niewielka wieś położona koło Rozprzy w powiecie piotrkowskim. Pierwszy raz wzmiankowano o niej w 1407 roku, co oznacza, że miejscowość może się poszczycić nie lada historią. Jej ważnym elementem są pozostałości pochodzącego z przełomu XVIII i XIX wieku parku i znajdującego się na jego terenie pałacu. Zapraszamy do zgłębienia wiedzy o tym wyjątkowym zabytku.
Autobus śmiertelnie potrącił rowerzystkę
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (08.08.2022) na drodze krajowej nr 91 w Niechcicach (gm. Rozprza). Autobus potrącił tam rowerzystkę. Niestety kobiety nie udało się uratować.
75 lat Startu Niechcice [ZDJĘCIA]
75 lat swojego istnienia świętuje w tym roku Ludowy Klub Sportowy Start Niechcice. Na przybyłych gości, a szczególnie dzieci, czekało mnóstwo atrakcji.
Świąteczna zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka
Piotrkowska policja zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Piotrkowie. Akcja prowadzona będzie w sobotę od godz. 9:00 przy sklepach w Rozprzy oraz Niechcicach.
Osoby z kontaktu proszone o samoobserwację
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona transportem zbiorowym na trasie Piotrków - Niechcice między 2 a 5 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.
Zakażony podróżował busem. Sanepid apeluje!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim prosi osoby, które podróżowały busem firmy przewozowej „Libra Travel” 21, 22 oraz 25 października na trasie przejazdowej Niechcice – Piotrków Trybunalski, o samoobserwację stanu swojego zdrowia.
Mokra nawierzchnia przyczyną dachowania?
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło w piątek 20 sierpnia w miejscowości Niechcice w powiecie piotrkowskim. Dachował tam samochod osobowy.
Wywróciła się naczepa z nieczystościami
Od ciężarówki przewożącej zbiornik z nieczystościami asenizacyjnymi odpięła się naczepa, co doprowadziło do jej wywrócenia i wylania zawartości. Na drodze krajowej 91 są utrudnienia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat