Artykuły do tagu: Autostrada

Kolizja na autostradzie A1. Kierowca był nietrzeźwy
Do kolizji drogowej doszło w czwartek przed godziną 13.00 na autostradzie A1. Zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.
Kolizja z udziałem trzech pojazdów na A1
Trzy samochody zderzyły się w poniedziałek przed godziną 23 na autostradzie A1. W kolizji na wysokości Słostowic w powiecie radomszczańskim brały udział dwie osobówki i ciężarówka.
Wciąż niebezpiecznie na A1. Osobówka wjechała w bariery
Na autostradzie A1 pomiędzy węzłem Tuszyn a Piotrków Trybunalski Zachód w kierunku Katowic samochód osobowy wjechał w bariery. Zablokowany był prawy pas ruchu.
Groźny wypadek na A1. Ucierpiał żołnierz wojsk specjalnych
Bus marki Mercedes zjechał z drogi, uderzył w bariery energochłonne, po czym wpadł do rowu. - Jak informuje Polska Agencja Prasowa, w wypadku ucierpiał żołnierz wojsk specjalnych.
Nie ma listu żelaznego dla Sebastiana M. Adwokat złoży zażalenie
Sąd Okręgowy w Piotrkowie nie zgodził się na wydanie listu żelaznego dla Sebastiana M., podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1. Mężczyzna nadal przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie prowadzone jest postępowanie ekstradycyjne do Polski. Obrońca kierowcy zapowiada złożenie zażalenia na decyzję sądu.
Sąd odroczył wydanie orzeczenia w sprawie listu żelaznego dla Sebastiana M.
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim odroczył do 17 listopada wydanie orzeczenia w sprawie listu żelaznego dla Sebastiana M., podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1.
Zderzenie dwóch samochodów na A1
W poniedziałek wieczorem doszło do zderzenia dwóch pojazdów na autostradzie A1 (345 KM) w kierunku Katowic.
Zderzenie ciężarówek na autostradzie
Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło na autostradzie A1 na wysokości Szczepocic. Do zdarzenia doszło we wtorek rano.
Z. Ziobro o nowych faktach w sprawie wypadku na A1
Co najmniej 308 km/h jechał kierowca bmw, który 16 września spowodował wypadek na autostradzie A1 w powiecie piotrkowskim. W wyniku tego zdarzenia zginęła trzyosobowa rodzina. Dodatkowo kierowca kii nie przekroczył przepisów ruchu drogowego. To najnowsze ustalenia biegłego w sprawie tego wypadku, a informacje te przekazał minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, podczas konferencji prasowej w Piotrkowie.
Mercedes uderzył w ciężarówkę
Groźna kolizja na A1 w powiecie radomszczańskim. W poniedziałek przed godziną 11.00 zderzyła się osobówka z samochodem ciężarowym.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat