Artykuły do tagu: Pies

I Pieszy Maraton „Przez pola i lasy” za nami
Do przejścia lub przebiegnięcia po terenie gminy Wola Krzysztoporska było około 21 km. Z tej propozycji aktywnego spędzenia soboty (8 czerwca) skorzystało aż 81 uczestników. A do tego wspaniali organizatorzy ze stowarzyszenia Aktywnie Do Woli z Beatą Wieczorek na czele i wolontariusze, czyli razem około 100 osób wzięło udział w I Pieszym Maratonie „Przez pola i lasy”.
Przed nami pieszy półmaraton w Woli Krzysztoporskiej
Już w najbliższą sobotę (08.06.2024) w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się I PIESZY MARATON PRZEZ POLA I LASY. I choć w nazwie ma słowo „pieszy”, będzie go też można przebiec. Trasa będzie liczyła około 20 km, a uczestnicy mają na jej pokonanie maksymalnie 6 godzin.
Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Pieszy nie żyje, a kierowca był pijany
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który kierując audi w stanie nietrzeźwości najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. 58-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.
Łódzka KAS znalazła w przesyłce ponad 45 tys. zł
Prawie 46 tysięcy złotych w przesyłce znalazła Krajowa Administracja Skarbowa w Łodzi. Paczkę wykrył wyszkolony labrador Ares podczas kontroli w jednej w firm kurierskich na terenie powiatu piotrkowskiego.
Nowy chodnik na Próchnika
Trwa modernizacja chodników położonych wzdłuż ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Prace obejmują kompleksową wymianę starych płyt chodnikowych na kostkę betonową. Roboty obejmują odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.
Potrącenie pieszego na Słowackiego
Do potrącenia pieszego na pasach przez autobus MZK doszło około godziny 20:00. Zdarzenie miało miejsce zbiegu ulic Słowackiego i Paderewskiego.
Nowe aktywne przejście już działa
Na ulicy Wyzwolenia został zamontowany system aktywnego przejścia dla pieszych. Podświetlenie pasów - jak zapewniają urzędnicy - podniesie bezpieczeństwo przechodniów.
W Piotrkowie remontują kolejny chodnik
Trwa modernizacja chodników położonych po obu stronach ulicy Długiej w Piotrkowie. Stare płyty zastąpi kostka betonowa.
Potrącił pieszą na pasach. Kobieta nie żyje
Do tragicznego wypadku doszło w środę po południu na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Brzeźnickiej i Batorego w Radomsku. Potrącona przez samochód kobieta, mimo reanimacji, zmarła.
Niebezpieczna środa na drogach miasta i powiatu
Miniona środa zapadnie w pamięć uczestnikom czterech zdarzeń drogowych, do których tego dnia doszło na terenie miasta i powiatu. Bilans to niebezpieczne sytuacje z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz jazda na tzw. ,,podwójnym gazie" połączona ze złamaniem sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat